Makine Haber

Leipziger Messe, PaintExpo Fuarı’nı FairFair GmbH şirketinden devraldı

Leipziger Messe, endüstriyel kaplama teknolojileri alanında dünyanın önde gelen fuarı PaintExpo’yu FairFair GmbH şirketinden devraldı. Bir sonraki fuar, 26-29 Nisan 2022 tarihleri arasında Karlsruhe Sergi Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Leipziger Messe, PaintExpo Fuarı’nı FairFair GmbH şirketinden devraldı

Leipziger Messe, 1 Aralık 2020 tarihinden geçerli olmak üzere FairFair GmbH şirketinden PaintExpo Fuarı’nı devraldı. Etkinlik, 2006 yılında kurulduğundan beri her iki yılda bir Nisan ayında düzenleniyor. 29 ülkeden 537 katılımcının yer aldığı son PaintExpo, 88 ülkeden 11 bin 790 ziyaretçiyi ağırladı. Endüstriyel kaplama teknolojileri alanında dünyanın önde gelen fuarı olan PaintExpo’nun bir sonraki etkinliği, 26-29 Nisan 2022 tarihleri arasında Karlsruhe’de düzenlenecek.

Geisenberger: “Lider bir platform olarak PaintExpo Fuarı’nı yapılandıracağız”
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Leipzig Messe Genel Müdürü Markus Geisenberger, “Fuar bize mükemmel bir şekilde uyuyor. PaintExpo’nun kuvvetli partnerleri, dünyanın her yerinden gelen katılımcıları, ziyaretçiler ve mevcut fuar ekibi ile iş birliği yapmaktan mutluyum. Onlar ve bizim endüstri fuarı alanında uzun yıllardan beri edindiğimiz uzmanlıkla birlikte, dünya genelinde lider bir platform olarak PaintExpo Fuarı’nı yapılandıracağız. Tam da bu zorlu zamanlarda, portföyümüzü ve böylelikle pazardaki konumumuzu daha da kuvvetlendirme şansını kullanmak istiyoruz” dedi.

Haußmann: “Başarı hikâyesinin devam edeceğinden eminim”
PaintExpo’nun Leipzig Messe‘nin bir parçası olmasından ve böylece müşteriler için gerekli olan sürekliliğin sağlanmasından dolayı mutlu olduğunu aktaran FairFair GmbH Genel Müdürü Jürgen Haußmann ise, şunları söyledi: “Uluslararası mesleki fuarları başarıyla tasarlama konusundaki kanıtlanmış yetkinliği ve mükemmel hizmet oryantasyonu ile Leipzig Messe, PaintExpo’nun bundan sonraki gelişim adımlarını atacak. Organizasyonun başarı hikâyesinin devam edeceğinden eminim.”

“Karlsruhe Sergi Merkezi ile başarılı iş birliğine devam edecek”
PaintExpo Fuarı’nı 2006 yılında kuran Haußmann’ın danışmanlık hizmeti vermek üzere yönetim kurulunda kalacağını kaydeden yetkililer, “Buna ek olarak; Leipziger Messe, PaintExpo ticaret fuarı ekibini ve Oberboihingen, Baden-Württemberg’deki yeri devralıyor. Leipziger Messe, etkinliğin önceki iş birliği ortakları; JOT-Journal for Surface Technology (Springer Fachmedien Wiesbaden GmbH) ve PaintExpo’nun yeri olarak Karlsruhe Sergi Merkezi ile başarılı iş birliğine devam edecek. Leipziger Messe bünyesinde Profesyonel ve Endüstriyel Fuarlar Bölümü Müdürü olan Gerhard Ohmacht, PaintExpo’nun gelecekteki gelişiminden sorumlu olacak. PaintExpo’nun satın alınmasına Fair Relations GmbH komisyoncu olarak eşlik etti” diye konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ