Makine Haber

Komatsu, forkliftleri için 3 farklı ve avantajlı bakım paketi sunuyor

Dünyanın önde gelen forklift markalarından Komatsu; dizel, LPG ve akülü forkliftleri için hazırladığı Altın, Gümüş ve Bronz bakım paketleri ile müşterilerine destek oluyor. Söz konusu bakımlarda, hem garanti süresi, hem de ödeme konusunda çeşitli avantajlar sunuluyor.

Komatsu, forkliftleri için 3 farklı ve avantajlı bakım paketi sunuyor

1983 yılından beri Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Komatsu; dizel, LPG ve akülü forkliftleri için hazırladığı Altın, Gümüş ve Bronz bakım paketleri ile müşterilerine destek olmaya devam ediyor.
Temsa İş Makinaları’nın uzman teknik ekipleri tarafından gerçekleştirilen bakımlarda, Komatsu’nun orijinal ürünlerinin kullanıldığını aktaran yetkililer, “Söz konusu bakımlar, hem uzatılmış garanti süresi avantajıyla, hem de cazip ödeme fırsatlarıyla kullanıcılarının yükünü ve bakım maliyetlerini azaltıyor. Altın Paket ile dizel ve LPG forkliftlerin garanti süresi 5 yıl/5000 saate, akülü forkliftlerin 4 yıl/4000 saate çıkarken; Gümüş Paket ile dizel ve LPG forkliftlerin garanti süresi 4 yıl/4000 saat, akülü forkliftlerin de 3 yıl/3000 saate uzatılmış oluyor. Dizel ve LPG’li forkliftler için Bronz Paket 3 yıl/3000 saat garanti ve 10 bakım sunarken; akülü forkliftler için ise 2 yıl/2000 saat garanti ve 5 bakım sunuluyor. Her üç paket için peşin ödemelerde yüzde 10 indirim seçeneği tanınırken; ayrıca bakımdan bakıma ödeme kolaylığı da sağlanıyor” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ