Makine Haber

‘İSO Covid-19 Mücadele Standardı Web Eğitimi Dizisi’ devam ediyor

İSO’nun iş yerlerinde Covid-19 ile mücadelede çalışma ortamlarının sağlıklı hale getirilmesine yönelik seminerler dizisi OSB’ler ile devam etti. Etkinlikte yapılan sunumlarda; işe geliş gidişten başlayarak tüm iş süreçlerinde alınacak hijyen önlemleri ve olası vakalarda nasıl davranılması gerektiğine yönelik süreçler anlatıldı.

‘İSO Covid-19 Mücadele Standardı Web Eğitimi Dizisi’ devam ediyor

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO), iş yerlerinde Covid-19 ile mücadelede çalışma ortamlarının sağlıklı hale getirilmesine yönelik seminerler dizisi OSB’ler ile devam etti. İSO Yönetim Kurulu Üyesi Vehbi Canpolat ve Kemal Akar’ın ev sahipliğinde yapılan ‘OSB’ler Özelinde İSO Covid-19 Mücadele Standardı Web Eğitimi’ne; İstanbul Birlik OSB Yönetim Kurulu Üyesi Murat Dede ve İstanbul Deri OSB Bölge Müdürü Erdem Düzel de katıldı.
Seminerde; 2DR Danışmanlık Kimya-Metalurji Fakültesi Biyomühendislik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Burçin Pişkin ve İş Güvenliği Uzmanı Hamit Kürşat Demiryürek, firmalarda Covid-19 ile mücadelede OSB’lerdeki işyerlerinde uygulanacak önlem ve kurallar hakkında bilgi verdi. Yapılan sunumlarda; işe geliş gidişten başlayarak tüm iş süreçlerinde alınacak hijyen önlemleri ve olası vakalarda nasıl davranılması gerektiğine yönelik süreçler anlatıldı. Sunumların ardından, sanayicilerden gelen sorular da konuşmacılar tarafından yanıtlandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ