Makine Haber

İş sürekliliğini artıran 5P lityum-iyon UPS üniteleri

Eaton 5P UPS platformunun sunduğu sınıfının en iyi güvenilirliğini temel alan 5P lityum-iyon UPS ünitesi; artırılmış şebeke güvenliği, uzatılmış batarya ömrü ve uzaktan yönetim yeteneği ile kullanıcıları için güvenilir ve entegre bir çözüm sunuyor.

İş sürekliliğini artıran 5P lityum-iyon UPS üniteleri

Eaton

Güç yönetimi şirketi Eaton, rack montajlı 5P lityum iyon kesintisiz güç kaynağını (KGK) piyasaya sürdü. Eaton 5P UPS platformunun sunduğu sınıfının en iyi güvenilirliğini temel alan 5P lityum-iyon UPS ünitesi; artırılmış şebeke güvenliği, uzatılmış batarya ömrü ve uzaktan yönetim yeteneğiyle güvenilir ve entegre bir çözüm sunuyor. Bu özellikleri, söz konusu üniteyi dağıtılmış IT ve sınır bilişim ortamları için en ideal çözüm haline getiriyor.
5P lityum iyon UPS ünitesi, kurşun asit bataryalara göre daha yüksek performans ve sekiz yıla kadar uzayabilen hizmet ömrü sunan lityum iyon bataryaları kullanarak, orta vadede batarya değişimi ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Lityum-iyon bataryalar üç kat daha hızlı şarj edilebiliyor. Bu özellik sayesinde güç kesintisi ihtimali azalırken, çalışma süresi ise artıyor.

Lacroix: “UPS teknolojisinde büyük bir atılım”
Eaton Ürün Müdürü Stéphane Lacroix, “IT öncelikleri değişip, giderek daha fazla şirket sınır bilişimini ve dağıtılmış alt yapıyı benimserken; IT ve veri merkezi profesyonelleri tesis içi destek için minimum kapasiteyle çalışabilen güvenilir çözümlere ihtiyaç duyuyorlar. 5P lityum-iyon UPS, UPS teknolojisinde büyük bir atılım demek. Bakım masraflarını azaltıyor, güvenliği artırıyor ve iş sürekliliğini sağlarken; profesyonellere ihtiyaç duydukları güvenilir yedek güç çözümünü sunuyor” dedi.

UPS bataryasının kullanım ömrü hakkında bilgilendiriyor
Ürünün sahip olduğu bütünleşik batarya yönetim sistemi (BMS); batarya performansı, şarj döngüleri ve sıcaklığı aktif olarak izleme hakkındaki güncel verilerle kullanıcıyı UPS bataryasının kullanım ömrü hakkında bilgilendiriyor. UPS ayrıca, UL 2900-1 ve IEC 62443-4-2 standardıyla uyumlu isteğe bağlı Eaton Gigabit Network Card cihazıyla şebeke güvenliğini artırıyor. Söz konusu cihaz, Eaton tarafından çalışma süresini ve siber güvenliği artırmak için tasarlandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ