Makine Haber

Interroll’un yeni CEO’su Ingo Steinkrüger oldu

Hâlihazırda thyssenkrupp System Engineering CEO’su olan Ingo Steinkrüger, 1 Mayıs 2021 tarihinde Interroll Group CEO’su olarak, emekliliğini açıklayan ve Interroll Yönetim Kurulu´nun bir sonraki Yönetim Kurulu Başkanı olarak aday gösterileceği Paul Zumbühl’ün ardından göreve başlayacak.

Interroll’un yeni CEO’su Ingo Steinkrüger oldu

Hâlihazırda thyssenkrupp System Engineering CEO’su olan Ingo Steinkrüger, 1 Mayıs tarihi itibari ile Interroll’un yeni CEO’su olarak göreve başlayacak.
Atama ile ilgili açıklamalarda bulunan Interroll Holding AG Yönetim Kurulu Başkanı Urs Tanner, “Stratejik odak noktası Interroll için büyük önem arz eden dijitalleşme ve teknoloji platformu gibi geleceğin konuları ile birlikte küresel satışlar ve hizmet işletmelerindeki başarısı Yönetim Kurulumuzu ikna etmeye yeten Ingo Steinkrüger ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Bu atama; çok özenli bir seçim sürecinden ve en iyi adayı bulmak adına hem yurt içi, hem de yurt dışında gerçekleştirilen küresel bir araştırma sonrasında gerçekleştirildi” dedi.
Interroll Worldwide Group CEO’su Paul Zumbühl ise, Ingo Steinkrüger ile kendini kanıtlamış ve başarılı bir lidere sahip olduklarını ifade etti.

“Kendi deneyimimi şirkete katmak için sabırsızlanıyorum”
“Interroll Group yönetimini devralmak ve kendi deneyimimi şirkete katmak için sabırsızlanıyorum” diye konuşan Interroll’un yeni CEO’su Ingo Steinkrüger de, şunları aktardı: “Amacım; Paul Zumbühl’ün başarılı işlerini devam ettirmek ve çalışanlarımızla birlikte şirketimizin büyüme yolculuğunu, müşteri odaklılığı ve teknoloji platformunun daha da geliştirilmesi ile sürdürülebilir olarak güçlendirmek.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ