Makine Haber

Interroll Automation GmbH’in yeni Genel Müdürü Steffen Flender oldu

Interroll Automation GmbH’de Genel Müdürlük pozisyonuna atanan Steffen Flender, şirketin Sinsheim’deki tesisi ve ona bağlı global Sorter Mükemmelliyet Merkezi´ni yönetecek. Flender, Interroll Ürün & Teknoloji Başkan Vekili ve aynı zamanda Interroll Group Yönetimi Kurulu üyelerinden Jens Strüwing’e bağlı olacak.

Interroll Automation GmbH’in yeni Genel Müdürü Steffen Flender oldu

Steffen Flender, 1 Ekim 2020 itibari ile Interroll Automation GmbH’nin yeni Genel Müdürü olarak göreve başladı. 41 yaşındaki Flender, yeni görevinde şirketin Sinsheim-Almanya’da bulunan tesisi ve ona bağlı global Sorter Mükemmelliyet Merkezi´ni yönetecek. Flender, Interroll Ürün & Teknoloji Başkan Vekili ve aynı zamanda Interroll Group Yönetim Kurulu üyelerinden Jens Strüwing’e bağlı olacak.
Flender’in profesyonel deneyimleri arasında; Bombardier Transportation’ın raylı araç sistemleri ve komponentler işinde 20 yıldan fazla yürüttüğü ürün ve portföy yönetimiyle birlikte, son olarak Departman Müdürlüğü ve Kilit Müşteri ve Proje Portföy Yönetimi Başkan Yardımcılığı yer alıyor. Flender, teknik işletme yönetimi alanında lisans derecesine ve St. Gallen İşletme Okulu ve Kagenfurt Üniversitesi’nden de işletme yönetimi yüksek lisansına sahip.

Strüwing: “Steffen Flender ile çalışmayı dört gözle bekliyorum”
Interroll Ürün & Teknoloji Başkan Vekili ve aynı zamanda Interroll Group Yönetimi Kurulu üyelerinden Jens Strüwing, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Steffen Flender ile çalışmayı dört gözle bekliyorum. Komponent işinde ve diğer ilgili hizmetlerde kendini kanıtlamış olduğu uzmanlığı, yüksek müşteri oryantasyonu ve proje planlama alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimiyle, Sinsheim tesisimizin geleceğini şekillendirecek doğru niteliklere sahip. Mosbach-Almanya’daki yeni tesisimiz devreye girdiğinde Sinsheim’ın tamamen sıralayıcılar için küresel mükemmeliyet merkezi olmaya yoğunlaşacağını düşünürsek, Flender’in ne kadar doğru bir tercih olduğunu görürüz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ