Makine Haber

I-MAK Redüktör, Ürün Arama Motoru ile bilgiye hızlı erişim imkânı sağlıyor

Distribütörler ve yurt içi satışlar için hazır olan ‘I-GUIDE’ adlı Ürün Arama Motoru, şirketin internet sitesi üzerinden online olarak kullanılabiliyor. Bilgisayar, tablet ve cep telefonları için yapılandırılan arayüz, çözüm ve bilgiye hızlı ve kolay erişim olanağı sunuyor.

I-MAK Redüktör, Ürün Arama Motoru ile bilgiye hızlı erişim imkânı sağlıyor

I-MAK Redüktör, ‘I-GUIDE’ adlı Ürün Arama Motoru’nun resmi lansmanını duyurdu. Distribütörler ve yurt içi satışlar için hazır olan yeni I-MAK ürün konfigüratörü, artık şirketin internet sitesi üzerinden online olarak kullanılabiliyor. Bilgisayar, tablet ve cep telefonları için yapılandırılmış olan arayüz, çok çeşitli çözüm ve bilgiye hızlı ve kolay erişim imkânı sağlıyor.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan şirket yetkilileri, “Müşterilerilerimizin ihtiyaçlarına ve uygulamalarına en uygun redüktörü seçmelerine yardımcı olmak için tasarlanan yeni program, 1 milyondan fazla ürün referansına hızlı erişim sağlıyor. Dört farklı dilde (Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Rusça) bulunan yeni ürün konfigüratörü, ihtiyaca en uygun redüktör ve motorlu redüktör seçiminde müşterilerimize yardımcı olması için tasarlandı. Bu konfigüratör, dişli kutusunun ana verilerinin tanımından başlayarak kullanıcıya rehberlik ediyor ve yardımcı oluyor. Programda, seçilen ünitenin teknik çizimleri, 3 boyutlu dosyası ve teknik bilgileri indirilebilir” diye konuştular.

“Piyasadaki en geniş ürün yelpazesinden birine erişilmesini sağlıyor”
I-GUIDE ürün konfigüratörünün, piyasadaki en geniş ürün yelpazesinden birine erişilmesini sağladığını ifade eden yetkililer, şöyle devam ettiler: “0,12 kW-650 kW arasında değişen ürün çeşitliliğimiz 1 milyondan fazla ürün referansını kapsıyor. 14 farklı serisi olan I-MAK ürünleri, helisel, konik ve sonsuz dişli kombinasyonları ile uygulama ve taleplere göre en doğru şekilde ayarlanabiliyor. Bu yeni güncellememiz, yeni MA serisi Monoblok serisinin lansmanı ile birlikte geliyor. 35.000 Nm’ye kadar sekiz yeni gövde ve yüzlerce yeni kombinasyon ile yeni MA serimiz, ağır hizmet sektörlerindeki çözümlerimize güç katacak. Ayrıca, NEMA standartlarını ürün kataloğumuzun büyük bir bölümüne entegre ettik. Kuzey Amerika’daki müşteriler artık NEMA ve 60Hz konfigürasyonunda redüktör sipariş edebilmekte ve daha detaylı bilgi alabilmektedir. Programda; çok çeşitli seçenekler, özel tahvil ve çıkış hızı, özel motorlar ve giriş seçenekleri, ayarlanabilir montaj pozisyonu, çeşitli soğutma seçenekleri, ortama göre boya tipleri ve özel renkler (RAL), özel flanş ve mil opsiyonları, fren seçenekleri, çıkış mili için özel malzeme seçenekleri, ATEX konfigürasyonu ile sistemin ihtiyacına göre redüktör seçebiliyor. Ayrıca, bu seçim ile ilgili teknik data ve çizimlere de ulaşılabiliyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ