Makine Haber

Henkel’de Hasan Alemdar’a yeni görev

Ocak 2012’de Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanlığı’na atanan Hasan Alemdar, Ekim 2020 itibariyle Henkel Beauty Care Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini de yürütecek. Alemdar, yeni görevi kapsamında bölgenin toplam sorumluluğunu üstlenecek.

Henkel’de Hasan Alemdar’a yeni görev

Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Alemdar, mevcut görevlerinin yanı sıra Henkel Beauty Care Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı.
Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nün ardından İngiltere Birmingham Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitiren ve yine aynı üniversitede MBA’ini tamamlayan Alemdar, Ocak 2012’de Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanlığı’na atandı. Alemdar, Nisan 2018 itibariyle Henkel Beauty Care, Türkiye, İsrail, İran ülke yönetimi ve Orta Doğu Afrika Bölgesi Satış’tan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Ekim 2020 itibariyle Henkel Beauty Care Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Hasan Alemdar, bölgenin toplam sorumluluğunu üstlenmiş olacak. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Alemdar, 55 yaşında, evli ve bir kız çocuk babası.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ