Makine Haber

Havacılık ve uzay endüstrisinde kullanılan bağlantı elemanları için tek bir adımda delik delme ve havşa açma özellikli HiPACS

Tek bir işlemde delik delme ve pahlı delikler için tasarlanan yüksek hassasiyetli takım, havacılık ve uzay endüstrisinin koşulsuz doğruluk hassasiyeti gereksinimlerini karşılarken; kompozit, titanyum ve alüminyum uçak kaplama yüzeylerinin işlenmesinde daha uzun takım ömrü sağlıyor.

Havacılık ve uzay endüstrisinde kullanılan bağlantı elemanları için tek bir adımda delik delme ve havşa açma özellikli HiPACS

Kennametal

Kennametal, havacılık ve uzay endüstrisinde kullanılan bağlantı elemanları delikleri için HiPACS delik delme ve havşa açma sistemini tanıttı. Tek bir işlemde delik delme ve pahlı delikler için tasarlanan yüksek hassasiyetli takım, havacılık ve uzay endüstrisinin koşulsuz doğruluk hassasiyeti gereksinimlerini karşılarken; kompozit, titanyum ve alüminyum uçak kaplama yüzeylerinin işlenmesinde daha uzun takım ömrü sağlıyor.

Roth: “Standart ve satışa hazır bileşenler kullanılıyor”
Kennametal Ürün Müdürü Georg Roth, konuyla ilgili şunları söyledi: “Günümüzde çoğu bağlantı elemanı deliğini delmede uzun teslim süreleri gerektiren siparişe göre üretilen karmaşık takımlar kullanılıyor. HiPACS sisteminde, matkap ve pah kırma uçlarının birbirlerinden bağımsız olarak konumlandırılmasına olanak sağlaması nedeniyle, hızlı teslimat ve delik başına düşük maliyet için genel satış için üretilmiş standart ve satışa hazır bileşenler kullanılıyor. Dahası; havacılık ve uzay endüstrisinin bağlantı elemanı deliği için gerekli olan pah toleranslarını tek bir işlemde sağlayabilen piyasadaki tek değiştirilebilir uçlu delik delme ve havşa açma sistemidir.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ