Makine Haber

Halıcı Elektronik, ABB’nin ana bayisi olarak anahtar teslim projeler gerçekleştiriyor

Otomasyon kapsamında; pano imalatı, PLC yazılımı, projelendirme ve SCADA sistemi gibi çok farklı alanlarda çözüm sunan ve 25 yıllık deneyimiyle 500’ün üzerinde projeye imza atan Halıcı Elektronik, ABB’nin ana bayisi olarak anahtar teslim projeler gerçekleştiriyor.

Halıcı Elektronik, ABB’nin ana bayisi olarak anahtar teslim projeler gerçekleştiriyor

Otomasyon alanında, ürün satışı ve mühendislik hizmetleri veren Halıcı Elektronik, ABB’nin ana bayisi olarak anahtar teslim projeler gerçekleştiriyor.
Otomasyon alanına giren bütün komponentler ile hizmet veren sayılı firmalardan biri olduklarını ifade eden Halıcı Elektronik firmasının yetkilileri, “Otomasyon kapsamında; pano imalatı, PLC yazılımı, projelendirme ve SCADA sistemi gibi çok farklı alanlarda çözüm sunuyoruz. Pano için farklı, yazılım için farklı bir otomasyon firması gibi çok çeşitli yerlerden alınan hizmet ve ürünler yerine, hepsini tek noktadan anahtar teslim proje olarak almak şirketlerin işini kolaylaştırıyor” dedi.
ABB’nin önemli partnerlerinden biri olduklarını ifade eden yetkililer, sözlerini şöyle sürdürdüler: “ABB ürünlerini hem pazara sunuyor, hem de firmanın mühendislik ve projelendirme hizmetlerini yapıyoruz. Endüstri 4.0 çözümleri için bilişim firmaları ile Ar-Ge çalışmaları yapan Halıcı Elektronik, üreticilere ileri teknoloji anlamında katkıda bulunuyor. Kurduğumuz kesintisiz ve verimli çalışan sistemler için 7/24 teknik destek hizmet de veriyoruz. 25 yıllık deneyimiyle 500’ün üzerinde tamamlanmış projeye imza atan kuruluşumuz, İstanbul merkezinin dışında Bursa, İzmir ve Ankara şubeleriyle hizmet veriyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ