Makine Haber

GNC, yaptırdığı araştırma ile sektöründe nasıl bir varlık gösterdiğini ölçümledi

GNC CNC Makina Teknolojileri tarafından Pragma’ya yaptırılan araştırmada; firma bilinirliğinden deneyime, müşteri memnuniyetinden rakip firma algısına, talep ölçümlemeden hizmet kalitesine kadar birçok konu detaylı biçimde ele alındı.

GNC, yaptırdığı araştırma ile sektöründe nasıl bir varlık gösterdiğini ölçümledi

GNC CNC Makina Teknolojileri, kapsamlı bir araştırma yaptırarak kendi sektöründe nasıl bir varlık gösterdiğini ölçümledi. Pragma’nın gerçekleştirdiği araştırmada; firma bilinirliğinden deneyime, müşteri memnuniyetinden rakip firma algısına, talep ölçümlemeden hizmet kalitesine birçok konu detaylı biçimde ele alındı.
Yapılan araştırmada GNC’nin mevcut ve potansiyel müşterilerinden veri toplayan araştırma şirketi, söz konusu verilerle markanın bilinirlik ve algısından başlayarak; markaya karşı tutum, sektörel davranışlar, ihtiyaç ve beklentiler, müşteri tercihleri ve satın alma kararını etkileyen faktörler gibi detayları inceledi. Hedef kitle nezdinde müşteri deneyimini anlamak ve ölçümlemek açısından kalitatif ve kantitatif yöntemlerin birlikte değerlendirildiği araştırma, mevcut GNC Makina müşterileri ve potansiyel hedef kitlesi olmak üzere iki farklı kitle üzerinde yapıldı. GNC, tüm satın alma öncesi, satın alma sırası ve satış sonrası faktörleri içeren raporun sonucuna göre ilişkide olduğu müşterilerinden tam not aldı. Yüzde 97 müşteri memnuniyeti ile söz konusu alanda oldukça iddialı olan firma, araştırma sonucuna göre bilinirliğini artırma yönünde çalışmalara hız kazandırmayı hedefliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ