Makine Haber

GNC Makina, Alman markası GROB ile ürün yelpazesini genişletti

GNC Makina, ileri teknoloji takım tezgahları ve modüler işleme merkezleri üreticisi olan GROB ile anlaşma imzaladı. GROB, 1926 yılından beri otomotiv, havacılık, kalıp ve kalıp endüstrileri, enerji teknolojileri, tıp ve savunma sanayii alanlarına yönelik hizmet veriyor.

GNC Makina, Alman markası GROB ile ürün yelpazesini genişletti

İstanbul’da 2010 yılında kurulan ve talaşlı imalat sanayinin temel üretim araçlarından olan takım tezgahları alanında faaliyet gösteren GNC Makina, Alman markası GROB ile 10 Mayıs 2021 tarihinde anlaşma imzaladı. 1926 yılında Almanya’nın Münih kentinde Dr. Ernst Grob tarafından kurulan ve bir aile şirketi olan GROB, ileri teknoloji takım tezgahları ve modüler işleme merkezleri üreticisi olarak faaliyet gösteriyor.

Seçkin: “Üretim sektörüne ve ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz”
Dünyada birçok yerde üretim yapan, 90 yılı aşkın süredir sektöre hizmet veren GROB ile her ihtiyaca uygun çözümler sunmayı planladıklarını ifade eden GNC Makina Genel Müdürü Emre Seçkin, şunları söyledi: “Önümüzdeki döneme yönelik yeni yatırımlarımızla, satış öncesi, sırası ve sonrası hizmetlerimizle, güçlü iş ortaklıklarımızla pazar payımızı artırmayı hedefliyoruz. Sektördeki eğitimlerimiz, dijital platforma yönelik çalışmalarımızla, üretim sektörüne ve ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Türkiye’de sektörün en güvenilen kurumlarından biri konumuna, son beş yıldaki hızlı büyüme grafiği ve müşteri odaklı yatırımlarımızla ulaştık. GNC CNC Makina Teknolojileri; GROB’un tüm satış, servis ve yedek parça temini süreçlerinde tam yetkili Türkiye Distribütörü olarak sanayiye katkı sağlayacak.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ