Makine Haber

GNC Future Yarıyıl Toplantısı 23 Temmuz’da gerçekleştirildi

2020’nin ilk yarısının değerlendirilmesinin yapıldığı ve ikinci yarıyıl hedeflerinin görüşüldüğü GNC Future Yarıyıl Toplantısı, Polonezköy Digma’da gerçekleştirildi. GNC Makina çalışanlarının tam kadro katıldığı toplantıda; firmanın yenilenen değerleri, vizyonu, misyon ve performans sistemi tanıtıldı.

GNC Future Yarıyıl Toplantısı 23 Temmuz’da gerçekleştirildi

GNC Makina’nın her yıl ocak ayında düzenlediği yıllık değerlendirme ve hedef toplantısı, bu sene yenilenen vizyon, misyon, değerler ve performans sisteminin tanıtımı için 23 Temmuz 2020’de yapıldı. Yönetim Kurulu ve tüm GNC Makina çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını GNC Makina CEO’su Gökhan Yıldız yaptı.
Pandemi sürecinde birçok şirketin küçülme yoluna girerken GNC Makina’nın büyüdüğünü vurgulayan Yıldız, “Sürekli gelişen, gelişmesiyle birlikte de sürekli değişen bir firma olduğumuzu her geçen gün hem kendi içimizde, hem de müşterilerimize kanıtlamaya devam ediyoruz” diye konuştu.
Gökhan Yıldız’ın konuşmasının ardından İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mete Tanır, GNC Makine’ya yeni katılan çalışanları tanıttı.
Toplantıda yaptığı konuşmada yepyeni bir döneme girdiklerini ifade eden GNC Makina Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Emre Seçkin ise, şirketin yenilenen vizyonunu ve misyonunu anlattı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ