Makine Haber

Geleceğin mühendisleri için ‘Yetenek Kuşağı’ başvuruları başladı

Mühendislik fakültelerinin son sınıf öğrencileri ve yeni mezunların başvurabileceği, kodlama ve yazılım geliştirme üzerine odaklanan ‘Yetenek Kuşağı’nda, tam zamanlı istihdam imkânı sunuluyor. Söz konusu program ile yeni mezun mühendisleri bünyesinde istihdam eden Softtech, bu yıl da yetenekleri keşfetmeyi hedefliyor.

Geleceğin mühendisleri için ‘Yetenek Kuşağı’ başvuruları başladı

Softtech’in, yeni mezun genç yetenekleri keşfetmek amacıyla hayata geçirdiği ‘Yetenek Kuşağı’ programı için başvurular başladı. Başvuruların 31 Mayıs 2021’e kadar devam edeceği programa, mühendislik fakültelerinin son sınıf öğrencileri ve yeni mezun mühendis adayları katılabiliyor.
Adaylar; Softtech’in web sitesinde yer alan ‘Yetenek Kuşağı’ sayfasındaki ‘Yeku’ isimli chatbot üzerinden başvurularını yapabilecekler. Sonraki adımda; tamamı online teknik, İngilizce dil ve öğrenme çevikliği envanterleri ile değerlendirilecek. Süreçleri başarı ile tamamlayan adaylar, işe başladıktan sonra; sürece özel tasarlanan oryantasyonlara, kişiye özel eğitimlere, mentorlük ve kurum içi girişimcilik deneyimi yaşayabilecekleri programlara dâhil olacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ