Makine Haber

Fronius’un sanal fuarı dünyanın her yerinden ziyaretçileri ağırlıyor

Yeni GEN24 Plus hibrit inverterini piyasaya sunan Fronius, sanal fuarını da 16 Eylül 2020 tarihinde ziyarete açtı. Online olarak düzenlenen etkinlikte; çok sayıda yenilikçi ürün, dijital yenilik ve maksimum seviyede güneş enerjisi beslemesi için sektör birleştirme örneklerini içeren stantlar yer alıyor.

Fronius’un sanal fuarı dünyanın her yerinden ziyaretçileri ağırlıyor

Online olarak düzenlediği fuarda dünyanın her yerinden ziyaretçileri ağırlayan Fronius, sanal fuar standında sunulan bilgilerin ve detaylı görünümün bireysel danışmanlıkla uyum içinde olmasına önem veriyor. 2020 yılının sonuna kadar ziyaret edilebilecek sanal fuarda, tüm seminerlerin ve canlı etkinliklerin kayıtları Keynote alanı üzerinden erişime açık olacak.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Fronius International GmbH Ürün Pazarlama Müdürü Jasmin Gross, “Ziyaretçilerimiz kendilerini rahat hissetmeli ve onlar için hazır beklediğimizi bilmelidir. Etkinlik kapsamında, ürün ve satış uzmanlarımız 19 farklı dilde 80’den fazla tur düzenlediler. Alanda sunulan farklı uzman seminerler ve canlı etkinlikler de, katılımcıların beğenisini topladı. Gerçek bir fuar ziyaretinden fazlasına imkân sağlayan bir etkinlik sunuyoruz. Çünkü, kişisel iletişimle dijital imkânların avantajlarını birleştiriyoruz. Bu şekilde, yeşil hidrojenin üretimi, depolanması ve doldurulması için kompakt bir çözüm olarak sunduğumuz Solhub da; doğrudan yerinde, yani sanki Yukarı Avusturya’da, Thalheim’de bulunuyormuş gibi ziyaret edilebiliyor. Buna rağmen, müşterilerimizle tekrar gerçek anlamda yan yana gelmeyi de sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ