Makine Haber

Fronius’un Prototip Merkezi için geri sayım başladı

Fronius International GmbH, Prototip Merkezi’nin açılması ile birlikte, yukarı Avusturya’daki Wels şubesinde sadece birleştirme teknolojisi alanında özel müşteri çözümleri üretmekle kalmayacak; aynı zamanda prototip aşaması için parçaların kaynak işlemlerini de gerçekleştirecek.

Fronius’un Prototip Merkezi için geri sayım başladı

Fronius International GmbH’nın Prototip Merkezi, bu yılın Kasım ayında hizmete girecek. Böylelikle şirket, yukarı Avusturya’daki Wels şubesinde sadece birleştirme teknolojisi alanında özel müşteri çözümleri üretmekle kalmayacak; aynı zamanda prototip aşaması için parçaların kaynak işlemlerini de gerçekleştirecek.
Elektrikli mobilite gibi revaçta olan yenilikler sayesinde yeni parçaların ortaya çıktığını ifade eden Fronius Perfect Welding Bölümü Ticari Müdürü Harald Scherleitner, şunları aktardı: “Böylelikle üretim için, örneğin birleştirme tekniği konusunda özel bilgi zorunluluğu gibi yeni zorluklar oluşuyor. Özellikle prototip üretiminde gerekli özel tesisler beraberinde yatırım risklerini de getirebilirler. Son yıllarda tedarik şirketleriyle yaptığımız iş birlikleri sayesinde, prototip yapımının önemli ve müşterilerimiz için sıklıkla güvensizlikle dolu bir konu olduğunu fark ettik. Bu sebeple, müşterilerimize bu alanda destek olmaya karar verdik.”

“Müşterilerimiz Fronius’un tüm kaynak bilgisinden yararlanacaklar”
Fronius Perfect Welding’in, çözüm sunucusu yolunda önemli bir stratejik adım olarak gelecekte müşteri talebi doğrultusunda prototip parçaların kaynak işlemlerini yapacağını ifade eden Prototip Merkezi’nin Müdürü Wolfgang Scherleitner ise, “Böylelikle müşteriler, kendi prototip merkezleri için yatırım yapmak zorunda kalmayacak ve aynı zamanda da Fronius’un tüm kaynak bilgisinden yararlanacaklar. Müşterilerimize prosese bağlı teknik destek sunuyoruz ve özel parça için en ideal kaynak çözümünü kendi merkezimizde geliştiriyoruz. Sonrasında seri üretime geçildiğinde, genel yüklenici olarak gerekli kaynak tesislerini de doğrudan beraberinde teslim edebiliyoruz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ