Makine Haber

Form Şirketler Grubu’nda üst düzey bir atama gerçekleştirildi

Form Şirketler Grubu’nun Japon Mitsubishi Heavy ile ortaklığı bulunan iştiraki Form MHI Klima Sistemleri’nde üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Söz konusu atama kapsamında, Form MHI Klima Sistemleri şirketinde VRF Satış Müdürlüğü görevine Uğur Bayülgen getirildi.

Form Şirketler Grubu’nda üst düzey bir atama gerçekleştirildi

Form Şirketler Grubu, kadrosuna dâhil ettiği deneyimli isimlerle her geçen gün büyüyor. Uzun süre profesyonel hayatta deneyim kazanan Uğur Bayülgen, Form MHI Klima Sistemleri şirketinde VRF Satış Müdürü görevine getirildi.
2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Bayülgen, 2006’da profesyonel iş hayatına adım attı. 2010-2012 yılları arasında Demtek Ltd. şirketinde Satış Mühendisliği görevini yürüten Bayülgen, ardından 2014 yılına kadar Levent Group’da Satış Mühendisi olarak iş hayatına devam etti. Bayülgen, 2014-2020 yılları arasında ise Johnson Controls şirketinde VRF Ülke Satış Müdürü pozisyonunda görev aldı.
Gerçekleşen atamayla beraber Form MHI Klima Sistemleri’nde yönetim kadrosu; Genel Müdür Mehmet Oral ve Genel Müdür Yardımcısı Zafer Sarı ile beraber Bireysel Sistemler Satış Müdürü Taner Özdoğan ve VRF Sistemler Satış Müdürü Uğur Bayülgen ile tamamlanmış oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ