Makine Haber

Ferromagnet, sanayi şirketlerine elektro manyetik sistemler sunuyor

16 yıldır faaliyetlerini sürdüren Ferromagnet, sanayi şirketlerine elektro manyetik sistemler sunuyor. Dünyanın en büyük elektro manyetik sistemler üreticisi olmayı hedefleyen firma, toplam 2 bin şirket ile çalışarak kendi rekorunu kırmayı başardı.

Ferromagnet, sanayi şirketlerine elektro manyetik sistemler sunuyor

Hız kesmeden sanayi şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam eden Ferromagnet, sanayi şirketlerine elektro manyetik sistemler sunuyor. Toplam 2 bin şirket ile çalışan Ferromagnet, kendi rekorunu kırmayı başardı.
Elektro manyetik sistemlerin sanayi şirketleri tarafından çok önemsenen bir konu olduğunu aktaran Ferromagnet Genel Müdürü Ferruh Şen, “Çünkü, üretim esnasında işlenecek parçanın sabit durması ve dev plakaların taşınması başlı başına bir sorundur. Bu sorunu çözmek için elektro manyetik sistemler kullanılır. 2020 yılında kendini tamamen yenileyen firmamız, çok daha güçlü bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. 16. yılına giren Ferromagnet,12 yıldır kesintisiz şekilde üretim yapıyor. Son teknoloji kullanarak ürettiğimiz elektro manyetik tabla ve manyetik kaldırma sistemlerini Türkiye’nin dört bir yanında üretim yapan sanayi şirketlerine ulaştırıyoruz” diye konuştu.

“Dünyanın en büyük elektro manyetik sistemler üreticisi olmayı hedefliyoruz”
Dünyanın en büyük elektro manyetik sistemler üreticisi olmayı hedeflediklerini ifade eden Şen, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Güçlü kadromuz ve 16 yıllık deneyimimiz ile bu hedefe doğru güçlü adımlar ile ilerlemeye devam ediyoruz. Türkiye’nin en büyük şirketlerinden olan Arçelik, Ford, Vestel, Profilo, Borusan Holding, Mercedes Benz Türk ve daha nicesi Ferromagnet elektro manyetik sistemlerini kullanıyor. En önemli önceliğimiz; Türkiye’yi uluslararası alanda temsil ederek daha fazla istihdam sağlamak ve ülkemizin gelişmesine fayda sağlamak.”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ