Makine Haber

Fastener Fair Turkey 2020, 53 ülkeden ziyaretçi ağırladı

53 ülkeden 2 bin 500 ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlayan Fastener Fair Turkey, 27-29 Şubat tarihleri arasında kapılarını açtı. 5. Uluslararası Bağlantı Elemanları ve Sabitleme Teknolojileri Fuarı, 13 ülkeden toplam 147 firmanın katılımı ile Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Fastener Fair Turkey 2020, 53 ülkeden ziyaretçi ağırladı

27-29 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Fastener Fair Turkey 2020 (5. Uluslararası Bağlantı Elemanları ve Sabitleme Teknolojileri Fuarı), 53 ülkeden toplam 2 bin 500 ticaret ziyaretçisini İstanbul’da ağırladı.
Fuarın düzenlendiği tarihlerde koronavirüs salgınının Asya kıtasındaki olumsuz etkilerine rağmen başarılı bir etkinliğe imza attıklarını ifade eden Mack Brooks Fuarcılık Genel Müdürü Nicola Hamann, “Fastener Fair Turkey 2020, 13 ülkeden toplam 147 firmanın katılımı ile gerçekleştirildi. Bu firmaların 58’i ilk kez fuarda yer alıyordu. Asya’dan gelmesi beklenen katılımcılarımızdan 43’ü koronavirüs salgını nedeniyle etkinliğe katılamasa da, etkinlik Türkiye’nin güçlü bir bağlantı ve sabitleme elemanları pazarı olma potansiyeline dikkat çekmeyi başardı. Fastener Fair Turkey 2020’ye 53 ülkeden 2 bin 500 ziyaretçi gelirken; bu sayının yüzde 14’ünü yurt dışından gelenler oluşturdu” diye konuştu.

Tecdelioğlu: “Koronavirüs salgınına rağmen çok iyi bir şekilde organize edildi”
Fastener Fair Turkey’in fuar partneri olan BESİAD’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa N. Tecdelioğlu ise, “Fuar, koronavirüs salgınına rağmen çok iyi bir şekilde organize edildi ve başarılı oldu. Etkinlikte yer alan tüm katılımcılara ve ziyaretçilere teşekkür ediyorum. Fastener Fair Turkey 2022’nin daha iyi koşullarda gerçekleşmesini temenni ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ