Makine Haber

Fanuc’un Türkiye partneri He-Pro Mekatronik, ‘İnovasyon Ödülü’ne lâyık görüldü

Fanuc’un Türkiye parteri He-Pro Mekatronik, globalden ödülle döndü. Global Partner Award 2019’da, ‘İnovasyon Ödülü’ne değer bulunan şirket, Fanuc robotları sayesinde porselen sektörüne yönelik sunduğu inovatif çözümleriyle birinci olmaya hak kazandı.

Fanuc’un Türkiye partneri He-Pro Mekatronik, ‘İnovasyon Ödülü’ne lâyık görüldü

Japonya merkezli CNC, robot ve makine üreticisi Fanuc’un Türkiye partneri He-Pro Mekatronik önemli bir başarıya imza attı. He-Pro Mekatronik, Global Partner Award 2019’da, Fanuc’un akıllı robotları sayesinde porselen sektörüne yönelik sunduğu inovatif çözümleriyle 108 farklı ülke arasından birinci olmaya hak kazandı.
Fanuc, geçtiğimiz günlerde her yıl global partnerlerini belirli başvuru kriterlerine göre değerlendirdiği ve kazanan firmaları açıkladığı bir ödül töreni düzenlendi. Global alanda oldukça geniş bir entegretör ağına sahip olan şirket, Global Partner Award 2019 etkinliğinde bu sene ‘İnovasyon’ dalında 108 farklı ülke arasında Fanuc Türkiye’nin partneri He-Pro Mekatronik’ı, porselen sektörüne yönelik sunduğu çözümü ödüllendirdi. Bugüne kadar ilk defa Türkiye’den bir partnerin birinci olarak ödül aldığı Japonya’daki törene; He-Pro Mekatronik Satış Müdürü Hakan Baykoz ve Proje Müdürü Gani Özgür Tuncay katıldı. Ödül, Fanuc Corporation Robot Departmanı Genel Müdürü Dr. Kiyonori Inaba tarafından firma yöneticilerine takdim edildi.

Yiğit: “He-Pro Mekatronik’in başarısını kendi başarımız olarak görüyoruz”
Ödüle ilişkin açıklamalarda bulunan Fanuc Türkiye Genel Müdürü Teoman Alper Yiğit, Türkiye partnerleri olan He-Pro Mekatronik’in global çapta önemli bir ödüle değer bulunmasından dolayı mutlu olduklarını dile getirdi. Fanuc’un gücünü partnerlerinin gücüyle katladıklarını belirten Yiğit, He-Pro Mekatronik’in başarısını kendi başarıları olarak gördüklerini ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ