Makine Haber

Fanuc, Eskişehir Dijital Dönüşüm Zirvesi’ne katıldı

Eskişehir Sanayi Odası’nın öncülüğünde Digit4Anatolia’nın katkılarıyla gerçekleştirilen Dijital Dönüşüm Zirvesi’ne katılan Fanuc, LRM 200iD robotunun yanı sıra, fabrika otomasyonu çözümleri ve Field sistemi hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Fanuc, Eskişehir Dijital Dönüşüm Zirvesi’ne katıldı

Japonya merkezli CNC, robot ve makine üreticisi Fanuc, Eskişehir’de robotik uygulama partneri olan He-Pro firması ile birlikte, Eskişehir Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde yeni nesil ürünleriyle yerini aldı. Eskişehir Sanayi Odası’nın öncülüğünde Digit4Anatolia’nın katkılarıyla organize edilen etkinlik kapsamında Fanuc, LRM 200iD robotunun yanı sıra, fabrika otomasyonu çözümlerini ve Field sistemini katılımcılara anlattı.
Zirve kapsamında düzenlenen panelde konuşan Fanuc Türkiye Robot Satış Bölge Müdürü Efe Ayangil, şirketin dijital dönüşümdeki yerini katılımcılarla paylaştı. Fanuc’un dijital dönüşüm kapsamında uyguladığı karanlık fabrika konseptini ve veri toplama ile analiz için sunduğu Field hizmet çözümünün tüm detaylarını anlatan Ayangil, Endüstri 4.0 kapsamında gerçekleştirdikleri robot otomasyonu hakkında da açıklamalarda bulundu.
Fanuc ürünlerinin yaygın bir şekilde kullanıldığı Eskişehir’de gerçekleştirilen etkinliğin kendileri için son derece önemli olduğunu vurgulayan Ayangil, robot üreticisi olarak zirvede sadece Fanuc’un yer aldığının da altını çizdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ