Makine Haber

Evren Özbanazi, Coşkunöz Holding’in Dönüşüm Proje Koordinatörü oldu

Coşkunöz Holding’in Dönüşüm Proje Koordinatörlüğü görevine Ekim 2020 tarihi itibariyle Evren Özbanazi atandı. Özbanazi, söz konusu görevi kapsamında; holding ve bağlı tüm şirketlerin yalınlaştırılması, verimliliğinin artırılması ve dijitalleştirilmesinden sorumlu olacak.

Evren Özbanazi, Coşkunöz Holding’in Dönüşüm Proje Koordinatörü oldu

Otomotiv, teknoloji, savunma ve havacılık gibi önemli sektörlerde, yüksek katma değerli ürünler üreten Coşkunöz Holding’in Dönüşüm Proje Koordinatörü Evren Özbanazi oldu. Özbanazi; Coşkunöz Holding ve holding bünyesinde faaliyet gösteren 12 şirketin baştan sona tüm süreçlerinin yalınlaştırılması, etkinleştirilmesi, verimliliğinin artırılması ve dijitalleştirilmesiyle ilgili yol haritalarının oluşturulması ve gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak.
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden 1999 yılında lisans derecesi ile mezun olan Özbanazi, kariyer hayatına mezun olduğu yıl Bosch Bursa fabrikasında Üretim Planlama Mühendisi olarak başladı. 2002 ilâ 2005 yılları arasında Bosch GmbH’a Süreç Geliştirme & Üretim Mühendisi görevini üstlenen Özbanazi, 2005 ilâ 2007 yıllarında Proje Grup Müdürlüğü yaptı. 2007-2010 yılları arasında Lean Alliance Gmbh’ta Kaizen Eğitmeni görevini yürüten Özbanazi, 2010-2013 arasında Operasyonlar Müdürü olarak görev yaptı. 2013 ilâ 2015 yılları arasında kendi şirketinde Yalın Sistem Danışmanlığı yapan Evren Özbanazi, 2015-2018 yıllarında CPS Pressform Genel Müdürlük görevini yerine getirdi. 2018’den bugüne kadar Grossmond Holding’in Yönetim Kurulu Üyesi, 2019 yılından itibaren de IXON Makine Yönetici Direktörü olarak çalıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ