Makine Haber

Etiketlemede kalite standardı neden önemli?

Etiketleme; bugün her alandaki farklı ürünlerde hem üretici, hem satıcı, hem de tüketici için önemli bir ihtiyaç. Ürünlerin doğru ve sağlıklı bir şekilde saklanmasında önemli bir role sahip olan etiketler, sahteciliğe karşı önlemlere ve yasal gereksinimlere göre şekillenmesiyle de öne çıkıyor.

Etiketlemede kalite standardı neden önemli?

Novexx Solutions 

Tüketici ile ürün arasındaki ilk teması oluşturan etiketlerin belli kalite standartlarına uygun gerçekleştirilmesi, tüketici nezdinde ürüne karşı güvenin oluşmasında önemli.
Etiketleme; bugün her alandaki farklı ürünlerde hem üretici, hem satıcı, hem de tüketici için önemli bir ihtiyaç. Ürünlerin doğru ve sağlıklı bir şekilde saklanmasında önemli bir role sahip olan etiketler, sahteciliğe karşı önlemlere ve yasal gereksinimlere göre şekillenmesiyle de öne çıkıyor. Farklı sektörlerden üreticilerin, farklı ürün çeşitlerine göre etiketleme sistemleri seçerken zorluk yaşadığı gözlemleniyor.
Novexx Solutions, geniş etiketleme sistemleriyle, her şekil ve boyuttaki kendinden yapışkanlı etiketlerin herhangi bir ürüne doğru ve güvenilir bir şekilde uygulanmasına katkı sağlıyor.

İhtiyaca uygun çözümleriyle kullanıcısına avantaj sunuyor
Dar, geniş etiketlerde ya da nemli veya kuru çalışma ortamlarında etiketlemenin en doğru bir şekilde gerçekleşmesine imkân tanıyan Novexx Solutions, ihtiyaca uygun çözümleriyle kullanıcısına avantaj sunuyor.
Novexx Solutions XLS 2XX ürünü, kişisel bakımdan elektroniğe, ilaçtan gıdaya, otomotivden kimyaya her sektörden ürün üzerinde kullanılabiliyor. Zorlu ve kesintisiz hatlarda 7/24 çalışabilen ve konveyör bant hızına otomatik adaptasyon sağlayabilen XLS 2XX ile ürünler tüketicinin karşısına en doğru şekilde çıkıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ