Makine Haber

Eskişehir Endüstri Fuarı kapılarını açtı

Eskişehir Endüstri Fuarı, Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı. Eskişehir’in ilk Ar-Ge, sanayi ve teknoloji fuarı olan etkinlik, 12 Haziran Cumartesi gününe kadar dört gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak.

Eskişehir Endüstri Fuarı kapılarını açtı

Türkiye’nin havacılık, savunma ve makine sanayiindeki yerli ve milli gücünü ortaya koyan Eskişehir Endüstri Fuarı, 9 Haziran 2021 tarihinde Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’nde açıldı. Dört gün sürecek olan fuara, 22 ülkeden 103 marka, 205 firma ve temsilciliği katılıyor. Havacılık, savunma ve imalat sanayiinde faaliyet gösteren firmaların son teknoloji inovasyon ürünlerinin sergilendiği etkinlikte; İHA’lardan hidrojen yakıtına kadar geleceğin teknolojilerine yön veren konular bir dizi konferansta ele alınacak.
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından organize edilen fuar; T.C. Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve KOSGEB’in destek ve iş birlikleri ile düzenleniyor. Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’ndeki toplam 12 bin metrekarelik alandaki iki salonda gerçekleştirilen Eskişehir Endüstri Fuarı’na; Eskişehir başta olmak üzere Ankara, Bursa, İstanbul, Konya, İzmir, Sakarya ve Kocaeli gibi Türkiye’nin önde gelen sanayi şehirlerinden sektör lideri firmaları ile 22 ülkeden 103 marka, 205 firma ve firma temsilciliği katılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ