Makine Haber

Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran tarihleri arasında kapılarını açacak

Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Etkinlikte; Eskişehir, Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir, Sakarya, Kocaeli ve yakın coğrafyadaki sanayi şehirlerinden 100’ü aşkın firma ve firma temsilciliğinin en yeni teknoloji ürünleri sergilenecek.

Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran tarihleri arasında kapılarını açacak

Havacılık ve makine imalat sanayinin üretim üslerinden olan Eskişehir, yeni bir fuara kavuşuyor.  Eskişehir’in ilk ‘Ar-Ge, Sanayi ve Teknoloji Fuarı’ olan Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran 2021 tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Eskişehir Ticaret Odası iş birliğiyle düzenlenecek fuara, Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi de katkı veriyor. T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, Eskişehir Sanayi Odası, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ile hazırlanan etkinlik, Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’ndeki iki ayrı salonda toplam 12 bin metrekarelik kapalı alanda gerçekleştirilecek. Fuarda; Eskişehir, Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir, Sakarya ve Kocaeli gibi sanayi şehirlerinden 100’ü aşkın firma ve firma temsilciliğinin en yeni teknoloji ürünleri sergilenecek.

Ersözlü: “Yerli ve milli üretim bayrağı gururla fuarda dalgalanacak”


Eskişehir’de yerli ve milli üretim bayrağının gururla fuarda dalgalanacağını belirten Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “Havacılık ve imalat sanayii, fuarımızın iki ana sektörü olacak. Birinci salonda havacılık sanayii ürünleri sergilenirken, diğer salonda imalat sanayisindeki önemli firmalar yer alıyor” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ