Makine Haber

Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran tarihleri arasında düzenlendi

Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Dört gün süren etkinliğe 22 ülkeden 103 marka, 205 firma ve temsilciliği katıldı. Fuarı fiziki olarak 20 bin 256, online olarak ise 3 bin 387 ziyaretçi gezdi.

Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran tarihleri arasında düzenlendi

Türkiye’nin savunma, havacılık ve makine sanayindeki yerli ve milli gücünü ortaya koyan Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran 2021 tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 205 firmanın katıldığı fuarı fiziki olarak 20 bin 256, online olarak ise 3 bin 387 ziyaretçi gezdi.
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından organize edilen etkinlik, T.C. Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla; T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve KOSGEB’in destek ve iş birliği ile düzenlendi. Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’ndeki toplam 12 bin metrekarelik alandaki iki salonda gerçekleştirilen fuarda; havacılık, savunma ve imalat sanayiinde faaliyet gösteren firmaların son teknolojiyle üretilen inovatif ürünleri sergilendi.

Ersözlü: “Memnuniyet oranı yüzde 96,8”


Fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, ilk kez düzenledikleri etkinlikte Eskişehir’in milli ve yerli üretimdeki gücünü ortaya koyduklarını söyledi. Katılımcı ve ziyaretçilerin ilgisinden memnun olduklarını belirten Ersözlü, şöyle konuştu: “Başta savunma ve havacılık sanayiinin gururu olan firmalar olmak üzere, etkinliğe katılan ve ziyaret eden firmalar arasında önemli iş birliği zemini oluşturuldu. Fuarımız esnasında 633 B2B, yani ikili iş görüşmesi gerçekleştirildi. Yaptığımız ankette katılımcılarımızın yüzde 96,8’i memnuniyetlerini ifade ettiler.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ