Makine Haber

Ermox, Victor VC-P106 ile verimliliğini yüzde 75 artırdı

Savunma sektörüne üretim yapan Ermox, Victor’un VC-P106 modeli ile üretimini önemli bir miktarda artırdı. Talaşlı imalat sanayisinin temel üretim araçlarından takım tezgahları alanında önemli bir güce sahip olan GNC Makina’nın gücünden yararlanan şirket, üretim kapasitesini yüzde 75 artırarak önemli bir başarı elde etti.

Ermox, Victor VC-P106 ile verimliliğini yüzde 75 artırdı

GNC Makina

Konya’da faaliyet gösteren Ermox, GNC Makina ile çalışmaya başladıktan sonra iş verimliliğini önemli oranda artırdı. Şirket, GNC makinanın Victor VC-P106 modeli sayesinde, günlük 200 parçalık üretimini 350 parçaya çıkardı. Ermox, böylece verimliliğini yüzde 75 oranında artırmış oldu.
Üretim çalışmalarına 500 metrekarelik kapalı alanda başlayan Ermox, Victor VC-P106 ile kısa sürede büyüyerek, üretimini 3 bin metrekarelik alana taşıdı. Doğru kararlarla hedefine doğru hızla yol alan Ermox, Victor VC-P106 sayesinde günlük kazancını yaklaşık olarak ikiye katladı. Victor VC-P106’ya yaptığı yatırımı iki yılda çıkaran Ermox, GNC’den 10 makine daha satın aldı.
Üretim kapasitelerini yüzde 75 artırdıklarının altını çizen Ermox firmasının yetkilileri, “Sorunsuz bir şekilde çalışan GNC makinaları ile; zamandan tasarruf ediyor, üretim kapasitemizi artıyor, kaliteli üretim yapıyor ve tabi ki kazanıyoruz” dediler.
GNC Makina’nın uzman servis ekibinin hızlı çözüm üretmesinden de memnuniyet duyduklarını söyleyen yetkililer, şunları söylediler: “Önümüzdeki dönemde de büyümeye devam edeceğiz. Bu yüzden, GNC Makina’dan dört makine daha almaya karar verdik. Bundan sonraki yatırımlarımızda tamamen GNC’yi tercih etme kararı aldık. Satış ve satış sonrası hizmetler açısından GNC Makina’ya çok güveniyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ