Makine Haber

Erem: “10 Eylül’de yeniden fuar düzenlemeye başlıyoruz”

Pandemi döneminin fuarların ve fuarcılığın başta ihracat olmak üzere ekonomiye yaptığı pozitif etkiyi bir kez daha gösterdiğini ifade eden CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, fuarlara başlangıçlarını 10-13 Eylül’deki Beauty ve Wellness Show ile yapacaklarını açıkladı.

Erem: “10 Eylül’de yeniden fuar düzenlemeye başlıyoruz”

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sonrasında normalleşme adımları devam ediyor. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın, “Kapalı alanda gerçekleştirilen fiziki fuarlarımız 1 Eylül’den itibaren yeni önlemlerle düzenlenmeye başlanacak” sözlerin üzerine açıklama yapan CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, “Pandemi dönemi fuarların ve fuarcılığın başta ihracat olmak üzere ekonomiye yaptığı pozitif etkiyi bir kez daha göstermiş oldu. Fuarların yapılmadığı dönemde yeni normal için hazırlıklarımızı tamamladık. Her türlü tedbirin alındığı fuar alanlarımızın yeniden dolmasını sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.
Desteklerinden dolayı Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’a teşekkürlerini de ileten Erem, sözlerini şöyle noktaladı: “Fuarlara başlangıcımızı 10-13 Eylül’deki güzellik, kozmetik, medikal estetik cihaz ve ekipmanlarının yer alacağı CNR Beauty ve Wellness Show ile yapacağız. Güzellik fuarıyla açtığımız sezonun güzel geçmesini diliyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ