Makine Haber

Endüstriyel üretim için hızlı yardımcılar

Yeni KR Scara mafsallı kollu robotlar ile Kuka, endüstriyel üretim için özellikle küçük parçaların montajı, malzemelerin işlenmesi ve test görevlerinde güçlü yönlerini gösteren güvenilir yardımcılar sunuyor. Ultra kompakt olan robotlar, aynı zamanda son derece ekonomiktir.

Endüstriyel üretim için hızlı yardımcılar

Kuka

Kuka’nın yeni yatay mafsallı kollu robotları KR Scara ultra kompakt ve aynı zamanda son derece ekonomiktir. 500 ilâ 700 milimetre arası erişim mesafesi, yalnızca 0,36 ila 0,38 saniye arası son derece kısa çevrim süresi ve cazip fiyatı ile maliyete duyarlı pazarlarda otomasyonu hızlandırmak için mükemmel biçimde uygundur.
İnce tasarımı ve entegre ortam beslemesi sayesinde robot, küçük parçaların montajı ve malzemelerin işlenmesi gibi çok sayıda görevde veya test sırasında her iki varyantta da yeteneklerini kanıtlıyor. Hava, akım ve veriler için dâhili ortam beslemesi, Kuka Scara robotunu yalnızca işletim sırasında güvenilir değil, aynı zamanda çeşitli görevler için akıllıca uyarlanabilir hale getirir.

Yüksek enerji verimliliği ve düşük toplam sahip olma maliyeti
Yüksek verimliliği sayesinde, Scara robotları maliyete duyarlı pazarlarda dâhi otomasyonu sağlamak için uygundur. Minimum servis sarfiyatı ve aynı zamanda maksimum kullanılabilirlik konusunda, yüksek enerji verimliliği ve düşük bir toplam sahip olma maliyeti (TCO) sağlar. Akıllı özelliklerle donatılmış olarak ve KR C5 micro kontrol teknolojisinin en yeni nesli ile birlikte, hızlı yardımcılar görevleri güvenilir ve hızlı bir biçimde üstlenirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ