Makine Haber

Endüstriyel depo ekipmanları markası Crown 75. yaşını kutluyor

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü dünyanın önde gelen forklift ve depo ekipmanları üreticilerinden Crown, kuruluşunun 75. yılını kutluyor. 16 bini aşkın çalışanı ve 500’ün üzerinde perakende satış noktası ile şirket, dünyanın dört bir köşesindeki 80 ülkeye hizmet veriyor.

Endüstriyel depo ekipmanları markası Crown 75. yaşını kutluyor

75 yıldır müşteri odaklı yaklaşımı ile büyümesini sürdüren Crown, ABD’nin yanı sıra; Çin, Almanya, Avustralya ve Singapur’daki ofislerinden, 16 bini aşkın çalışanı ve 500’ün üzerinde perakende satış noktasıyla dünyanın dört bir köşesindeki 80 ülkeye hizmet veriyor.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan yetkililer, “Zengin ürün gamında; denge ağırlıklı forklift, Reach Truck, dar alan sipariş toplayıcı, istifleyici, transpalet ve çekme makineleri gibi depolarda gereksinim duyulabilecek tüm ekipmanlara yer veren Crown, teknolojinin gücünü tasarımlarına uygulayarak, depolama çözümlerinde devrim yaratan çözümlere imza atıyor. Crown depo ekipmanları dayanıklılıklarının yanı sıra; fonksiyonellik ve estetikten taviz vermeyen tasarımları, en son lansmanı gerçekleşen lityum iyon akülü forkliftleri gibi yenilikçi ve öncü ürünler ile öne çıkıyor. Şirketin depo çözümleri arasında; operatörün uzaktan kumandalı eldivenle sipariş toplayıcıyı hareket ettirebildiği QuickPick Remote sipariş toplama teknolojisi ya da makinaya rafların kodu verilerek parça numarası girildiğinde Reach Truck asansörünün otomatik olarak rafa ulaşmasını sağlayan Auto Positioning System de sayılabilir. Crown depo ekipmanları ayrıca, Infolink ve Gena gibi depo ekipmanlarının performansını raporlayan ve analiz eden; böylece daha verimli kullanılmasını sağlayan, kaza veya arıza riskini azaltan etkin filo yönetimi teknolojileri ile de farklılaşıyor” dediler.
Ar-Ge ve inovasyona büyük önem veren markanın 100’den fazla global tasarım ödülünün bulunduğunu da ifade eden yetkililer, şunları söylediler: “Fonksiyonelliği ve estetiği buluşturan şirket; özellikle bakım ve onarım masraflarını azalttığı, uzun yıllar sorunsuz çalıştığı, operatörün konforunu ve verimliliğini artırdığı için tercih ediliyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ