Makine Haber

ELS Lift, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor

Teslimatlarına hız kesmeden devam eden ELS Lift, 1997 yılından beri Kayseri ile civarındaki şehirlere hizmet veren Zirve Vinç’e, toplam 21 adetlik özel renk çalışmalı, makaslı personel yükseltici platformların teslimatlarına başladı.

ELS Lift, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor

Dünyanın dört bir yanına ürünlerini ihraç eden ELS Lift, yurt içi teslimatlarını da hız kesmeden sürdürüyor. Şirket, 1997 yılından beri Kayseri ile civarındaki şehirlere hizmet veren Zirve Vinç’e, toplam 21 adetlik özel renk çalışmalı, makaslı personel yükseltici platformların teslimatlarına başladı.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan ELS Lift Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak, “Sunduğumuz fiyat avantajları ve büyük önem verdiğimiz satış sonrası hizmetimiz ile tercih edilmeye devam ediyoruz. Zirve Vinç ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinden dolayı oldukça mutluyuz” dedi.
Daha önce de ELS Lift markalı ürünleri kullandıklarını ve oldukça memnun kaldıklarını ifade eden Zirve Vinç Genel Müdürü Mustafa Kilit ise, şunları aktardı: “Bundan dolayı yatırımlarımıza yine aynı marka üzerinden devam etme kararı aldık. ELS Lift’in yerli bir üretici olması bizi oldukça gururlandırıyor. Şirket, fiyat-performans dengesi açısından da rakiplerine göre fark yaratan bir ürün gamına sahip. Yıl sonuna kadar 20 makinelik daha alım talebimiz olabilir.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ