Makine Haber

El değmeden etiketleme…

Üretim hattı ve ürünler sektöre göre farklılık gösterdiği gibi, etiketleme konusundaki uygulama ve ihtiyaçlar da farklılaşıyor. Seri üretim hatlarına sahip olan sektörlerde, hattı yavaşlatmayacak ve gerekli durumlarda birden fazla yere etiketleme yapılacak sistemler kuruluyor.

El değmeden etiketleme…

Novexx Solutions

Manuel olarak elle yapıştırılan etiketler kişisel efora bağlı olduğu için hata yapma risklerini de barındırıyor. Aynı zamanda, özellikle bazı sektörlerde hijyen açısından da sakıncalı durumlar oluşturabiliyor.
Üretim hattı ve ürünler sektöre göre farklılık gösterdiği gibi, etiketleme konusundaki uygulama ve ihtiyaçlar da farklılaşıyor. Seri üretim hatlarına sahip olan sektörlerde, hattı yavaşlatmayacak ve gerekli durumlarda birden fazla yere etiketleme yapılacak sistemler kuruluyor. Bazı firmaların etiketleme ihtiyacı için daha standart çözümler uygun oluyor. Etiketleme sistemlerini el değmeden, otomatik hale dönüştürmek isteyen firmaların her kapasitedeki ihtiyacına Novexx Solutions çözüm sunuyor.

Farklı yüzeylerin farklı noktalarına el değmeden kolayca etiketleme yapılabilir
Seçilen ürünler ya da firmanın istek ve ihtiyaçlarına göre yapılan etiketleme otomasyonları ile; ürünler üstünde, farklı yüzeylerin farklı noktalarına el değmeden kolayca etiketleme yapılması mümkün. Ürünlerine dokunmadan etiketleme yapmak isteyen firmalar, Novexx Solutions ürün yelpazesinden ihtiyacı olan çözüme ulaşabiliyor. Novexx Solutions geniş etiketleme sistemleriyle, her şekil ve boyuttaki kendinden yapışkanlı etiketlerin herhangi bir ürüne doğru ve güvenilir bir şekilde uygulanmasına katkı sağlıyor.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ