Makine Haber

Eaton teknoloji karavanı 5. kez Türkiye’de

11 Kasım’da Türkiye’ye gelen Eaton teknoloji karavanı, 27 Şubat’a kadar İstanbul, İzmir, Bursa, Çanakkale, Konya, Gaziantep, Ereğli, Eskişehir, Antalya, Ankara, Samsun, Mersin başta olmak üzere Anadolu’nun birçok noktasında Mobil Teknoloji Günleri’ne devam edecek.

Eaton teknoloji karavanı 5. kez Türkiye’de

Güç yönetimi şirketi Eaton, yenilikçi ürünlerini tanıttığı tüm EMEA’da geleneksel hale getirdiği Mobil Teknoloji Günleri ile 5. kez Türkiye’de. 11 Kasım’da Türkiye’ye gelen Eaton teknoloji karavanı, 27 Şubat’a kadar İstanbul, İzmir, Bursa, Çanakkale, Konya, Gaziantep, Ereğli, Eskişehir, Antalya, Ankara, Samsun, Mersin başta olmak üzere Anadolu’nun birçok noktasında Mobil Teknoloji Günleri’ne devam edecek. Karavanda, birçok farklı sektörden Eaton kullanıcılarına yenilikçi ürünler sunulacak.
Eaton, teknoloji karavanında 12 farklı ilde; makine imalatından gıdaya, havalandırma ve soğutma sektöründen temiz/atık su, demir çelik, madencilik, işleme, ambalaj, seracılık, tarım ve birçok sektörden kullanıcılara ulaşıyor.

Özcan: “Mobil Teknoloji Günleri’ni bir kültür haline getiren ilk firmayız”
2015 yılından beri her yıl düzenli olarak gerçekleştirdikleri etkinliklerle Mobil Teknoloji Günleri’ni Türkiye’de bir kültür haline getiren ilk firma olduklarını aktaran Eaton Elektrik Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan, “Eaton Elektrik Türkiye Grubu olarak, Mobil Teknoloji Günleri ile EMEA Bölgesi içerisinde en çok kilometreyi kat eden ve en çok müşteriye ulaşan ekip olmanın gururunu taşıyoruz” dedi.
Bu yıl elektrik ve hidrolik teknolojilerini iki ayrı teknoloji aracıyla tanıttıklarını ve Türkiye’de birçok şehri gezdiklerini belirten Özcan, şöyle konuştu: “Elektrik Mühendisleri Odası’nın bazı şubeleri ile ortaklaşa düzenlediğimiz etkinliklerle meslektaşlarımıza ulaşacağız. 2018 yılında, yeni çıkan Ex-Line Ex-proof armatürünün tanıtımını Türkiye’de ilk defa teknoloji karavanı ile gerçekleştirdik. Tesislerde enerji dağıtımı ve koruması, enerji verimliliği ile sürdürülebilirliği üzerine ürünler sergiledik ve standartların da üzerinde güvenlik konusunun altını çizdik. 2020 yılında da, Ulusoy Elektrik orta gerilim çözümlerimizin yer aldığı teknoloji tırımız ile Anadolu’ya ulaşmayı hedefliyoruz.”

Eaton Teknoloji Karavanı’nın önemli duraklarından bazıları (2019):
9-10 Aralık: Ankara
12-14 Aralık: Antalya
17-19 Aralık: Ankara
23 Aralık-6 Şubat: İstanbul
10 Şubat: Mersin
11-14 Şubat: Gaziantep
18-21 Şubat: Konya
25-27 Şubat: İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ