Makine Haber

‘Dijital fabrikalar’ konusu webinar serisinde masaya yatırıldı

Mitsubishi Electric, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası iş birliğiyle düzenlediği webinar serisinde sektör profesyonelleri ve öğrencilerle buluştu. Şirket online seminerlerde; ‘Gömülü Bilgisayar Sistemleri’, ‘Robotlar’ ve ‘Akıllı PLC’ler’ başlıklı konularla ilgili güncel gelişmeleri katılımcılarla paylaştı.

‘Dijital fabrikalar’ konusu webinar serisinde masaya yatırıldı

Mitsubishi Electric, pandemi döneminde paydaşlarıyla olan iletişimini dijital platformlar üzerinden sürdürmeye devam ediyor. Şirket son olarak, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) iş birliği ile ‘Dijital Fabrikalar Zamanı’ konseptli webinar serisi düzenledi. Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Bölümü Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Tolga Bizel, program kapsamında; ‘Gömülü Bilgisayar Sistemleri’, ‘Robotlar’ ve ‘Akıllı PLC’ler’ başlıklı sunumlar gerçekleştirdi.
Sanayi 4.0’a yanıtı olan dijital fabrika konsepti e-F@ctory ile üreticilerin küresel rekabette öne çıkmasına imkân tanıyan Mitsubishi Electric; webinar serisinde dijital dönüşümün bugünü, geleceği ve markanın inovatif teknolojilerini katılımcılarla paylaştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ