Makine Haber

Dijital basınç sensörleri aynı tasarım altında birleşiyor

SMC, ZSE20(F)/ISE20 dijital basınç sensörlerinin başarılarına bir yenisini daha ekliyor. 3 ekranlı gösterim, 3 adım ayar modu ve ayarlanabilir gecikme süreleri gibi fonksiyonlara sahip ZSE20(F)/ISE20 (A, B ve C) basınç sensörleri; daha etkin bir kontrol, kullanım kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlıyor.

Dijital basınç sensörleri aynı tasarım altında birleşiyor

SMC Turkey Otomasyon A.Ş.

Yenilenen ZSE20(F)/ISE20 dijital basınç sensörleri, A, B ve C serileri orijinal ZSE20(F)/ISE20 ürünü ile karşılaştırıldığında; aynı ekrana, ayarlara, ayarlanabilen gecikme sürelerine, hafif ve kompakt tasarıma sahiptir. Tüm modeller, tasarımları sayesinde ölçülebilen değerlerin operatörlere kolaylıkla aktarımını sağlayabilir. Aynı zamanda, sadeleştirilmiş tuş konfigürasyonları ile tüm işlemler çok kısa sürede yapılabilir.
Yeni eklenen seçenekler, aynı zamanda dış görünüş ve çıkış tipi olarak aynıdır:
A modeli: Mevcut ZSE30(F)/ISE30A-IP40, NPN/PNP ve analog çıkış.
B modeli: Mevcut ZSE40(F)/ISE40A-IP65, NPN/PNP ve analog çıkış.
C modeli: Mevcut ZSE80(F)/ISE80A-IP65, NPN/PNP ve analog çıkış, akışkanlar için.
ZSE20(F)/ISE20 basınç sensörlerinin başarılarını bir adım daha ileri taşımak amacıyla yeni modelleri geliştirdiklerini ifade eden SMC’nin teknik uzmanları, “Müşterilerimiz, yeni ürünlerimizin özellikle kullanışlı ve anlaşılır olmasından; aynı zamanda yüksek hassasiyetli ölçüm değerlerinin minimum gecikme ile aktarılmasından etkilendiler. Müşterilerimiz aynı zamanda, ürünlerimizin düşük enerji sarfiyatlı ve düşük maliyetli olduğu görüşündeler” dediler.
ZSE20(F)/ISE20 ürününün özelliklerine ek olarak, ölçülen minimum ve maksimum değerler enerji kesildiğinde bile hafızadan silinmez ve sistemin doğru çalışmasına yardımcı olur. Ürün, kompakt ve hafif olması ile sadece uygulamalarda yerden tasarruf sağlamaz; aynı zamanda robot kolları gibi hareket içeren uygulamalarda düşük eylemsizlik momenti sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ