Makine Haber

Demir Kompresör, müşterilerinin enerjiden tasarruf etmelerini sağlıyor

Fizibilite çalışmaları ile firmalara rapor hazırlayan ve ne kadar tasarruf edeceklerini önceden bildiren Demir Kompresör, kaçakları önleyici çözümlerini sektöre ve firmaya özel olarak gerçekleştiriyor. Kuruluş, deneyimli ve uzman kadrosu ile Türkiye’nin her noktasına hizmet veriyor.

Demir Kompresör, müşterilerinin enerjiden tasarruf etmelerini sağlıyor

Farklı uygulamalar yaparak enerji tasarrufu sağlamak bütün işletmelerin gündeminde önemli bir yer tutuyor.
Birçok kuruluşun enerji tasarrufu sağlamak için aydınlatmalarını LED’e çevirdiğini aktaran Demir Kompresör firmasının yetkilileri, “Ancak, bir fabrikadaki aydınlatmaların LED’e çevrilmesiyle hava kaçaklarının düzeltilmesi arasındaki fark yüzde 300 civarında” dediler.
Kompresörlerdeki hava kaçaklarından yapılan tasarrufun işletmelere büyük kazanç sağladığının altını çizen yetkililer, konuyu gündemine almayan işletmelerin en pahalı enerjiyi kullanmaya devam ettiklerini ifade ettiler.
Fizibilite çalışmaları ile firmalara rapor hazırladıklarını ve ne kadar tasarruf edeceklerini önceden bildirdiklerini söyleyen yetkililer, şöyle konuştular: “Demir Kompresör, bu kaçakları önleyici çözümlerini sektöre ve firmaya özel olarak gerçekleştiriyor. Deneyimli ve uzman kadromuzla hizmet veriyor ve sunduğumuz çözümlerle yüzde 35 oranında enerji tasarrufu sağlıyoruz. Türkiye’nin her noktasına hizmet veren Demir Kompresör, 7/24 sunduğu servis hizmetiyle; her marka ve model kompresör için revizyon, tamir ve periyodik bakım hizmeti de sunuyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ