Makine Haber

DCMax kabinler ile maksimum güvenlik

Estap’ın son teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde imal edilen, IP20 ve IP55 koruma derecelerine sahip serileri ile iç ortamda farklı kullanım imkânlarına da sahip olan DCMax kabinler, minumum yüzde 80 perforeli ve 180 derece açılır kapılara sahip.

DCMax kabinler ile maksimum güvenlik

Estap

Veri merkezleri için ihtiyaç duyulan her detay düşünülerek özel olarak tasarlanmış dizaynı ve güçlü, güvenli, esnek yapısı ile DCMax kabinler, 1500 kg taşıma kapasitesine sahip. Söz konusu kabinler, estetik ve profesyonel görünümü yüksek performansla birleştirerek, 1000 kg yük ile Belcore Zone 4 deprem testinden geçerek gücünü ortaya koyuyor.
Sıcak/soğuk koridor uygulamalarında, alt üst panellerinde bulunan çoklu kablo girişleri, tüm markaların server cihazlarına uygun olarak tasarlanmış derinlik ayarlı 19’’ montaj dikmeleri, profesyonel kablolamayı sağlayan dikey parmak tip kablo yöneticilerine ve kablo tavalarına uygun geniş iç hacmi ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.
Estap’ın son teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinden çıkan DCMax kabinler, IP20 ve IP55 koruma derecelerine sahip serileri ile iç ortamda farklı kullanım imkânlarına da sahip. Minumum yüzde 80 perforeli ve 180 derece açılır kapıları ise, güçlü hava akışının yanı sıra kullanım kolaylığı da sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ