Makine Haber

Daha sağlam güvenlik ve güvenilirlik sağlayan güncellenmiş Endüstriyel Veri Merkezi

Fiziksel güvenliği artıran son nesil Endüstriyel Veri Merkezi, görselleştirilmiş bir ortam kullanımı için gerekli tüm donanım, yazılım ve kurulum hizmetlerini içeriyor. Anahtar teslim çözüm, bir şirketin tüm uygulamalarını kolayca yönetilen ve desteklenen bir ortamda bir arada tutuyor.

Daha sağlam güvenlik ve güvenilirlik sağlayan güncellenmiş Endüstriyel Veri Merkezi

Rockwell Automation

Rockwell Automation, Endüstriyel Veri Merkezi’nin (IDC) yeni güncellenmiş sürümünü çıkardı. Son nesil IDC, fiziksel güvenliği artırıyor, ön ve arka kapılarda kimlik kartı tarayıcılar bulunuyor. Yeni bir ağ sviç platformu da, güvenilirliği ve bakım yapılabilirliği artırıyor.
IDC, görselleştirilmiş bir ortam kullanımı için gerekli tüm donanım, yazılım ve kurulum hizmetlerini içeriyor. Anahtar teslim çözüm, bir şirketin tüm uygulamalarını kolayca yönetilen ve desteklenen bir ortamda bir arada tutuyor.
IDC, ön mühendisliği yapıldığı ve kullanıma hazır olduğu için, yerinde ilave tasarım ve konfigürasyon gerektirmiyor. Bu seri, gecikme sürelerini azaltmaya ve işletmeye almayı hızlandırmaya destek oluyor. Güncellemelerin kolaylaştırılması için IDC, yeni yazılımın mevcut yazılıma etki etmeden kurulmasına ve test edilmesine de olanak sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ