Makine Haber

Çukurova Isı, yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet veriyor

1991’de endüstriyel ısıtma alanında hizmet vermek üzere kurulan ve birçok firmanın Türkiye mümessilliğini üstlenen Çukurova Isı, 2002’den beri radyant ve infrared ısıtıcılar üretiyor. Şirket, projelendirmeden devreye alma sürecine kadar her aşamada yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefi ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Çukurova Isı, yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet veriyor

1991 yılında endüstriyel ısıtma alanında hizmet vermek üzere kurulan ve alanında önde gelen firmaların Türkiye mümessilliklerini üstlenen Çukurova Isı, 2002’den beri de kendi markası ‘Goldsun’ ve ‘Silversun’ ile doğalgazlı radyant ve elektrikli infrared ısıtıcıların üretimini gerçekleştiriyor.
Sunmuş oldukları sistem çözümleri ve Ar-Ge yatırımları ile Türkiye’de radyant ısıtma pazarında yüzde 65’lik bir paya ulaştıklarını ve açık ara pazar lideri olduklarını ifade eden Çukurova Isı Pazarlama Müdürü Osman Ünlü, “Radyant ısıtma teknolojilerimizle kurulduğumuz günden bu yana pazar liderliğimizi sürdürüyoruz. 20 bini aşkın referansımıza, projelendirmeden devreye alma sürecine kadar her aşamada başarıyla hizmet vermiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Vestel, Arçelik, Toyota, Şişecem, Renault ve Demirdöküm gibi, Türkiye’nin ilk 500 firması içinde ilk sıralarda yer alan birçok yerli ve yabancı büyük sanayi kuruluşunun çözüm ortağıyız. Ayrıca; Starbucks, Kahve Dünyası, Cook Shop, Tavuk Dünyası ve Midpoint gibi işletmelerin kurumsal tedarikçisiyiz. İnovasyon stratejilerimizde ve ürün çeşitliliğimizde, daima pazarın ve müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz” dedi.

“28 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz”
7 bin metrekarelik üretim tesislerinde, Sanayi 4.0’a geçiş sürecinde olan üretim teknolojileri ve yüksek mühendislik anlayışı ile pazarda fark yaratan ileri teknoloji ürünlerini 28 ülkeye ihraç ettiklerini belirten Ünlü, yurt içindeki güçlü konumlarını globale taşımayı hedeflediklerini de anlattı. Ünlü, konuşmasını şöyle noktaladı: “2021 yılı için dış pazarlardaki stratejimizi ve organizasyon yapımızı yeniden yapılandırıyoruz. Hedef ülkelerde geliştirilecek güçlü iş birlikleri ile ihracatımızın ciromuzdaki payını yüzde 30 seviyelerine çıkarmayı hedefliyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ