Makine Haber

Crown Depo Çözümleri, müşterileri için kiralama seçeneğini de sunuyor

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Crown, satış hizmetinin yanı sıra kiralama opsiyonunu da sunuyor. Şirket, kiralama hizmetiyle müşterilerinin ekipman ihtiyaçlarını kolaylıkla ve ekonomik olarak karşılayabilmelerini sağlamayı hedefliyor.

Crown Depo Çözümleri, müşterileri için kiralama seçeneğini de sunuyor

Geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosuyla depolardaki uygulamalara yönelik çözümler sunan Crown, müşterilerine destek olmayı sürdürüyor. Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın üstlendiği depo çözümleri markası, müşterilerine kiralama hizmetini sunmaya da başladı.

Beleda: “Müşteri odaklı yaklaşımımızın bir yansıması”
Crown’un kiralama hizmetinin müşteri odaklı yaklaşımlarının bir yansıması olduğunu belirten Temsa İş Makinaları Endüstriyel Ürünler Grup Satış Müdürü Bülent Beleda, şunları aktardı: “Crown markamızla, ‘Depolamanın Çözüm Deposu’ mottosuyla depolama alanında geniş ürün yelpazemiz ve teknolojilerimizle çözümler sunuyoruz. Bizim için en önemli konu, uygulama gereksinimleri ve müşteri ihtiyacı için en efektif çözümü sunmak. Böylece müşterilerimizle birlikte kazanıyoruz. Kiralama hizmetimiz de, yine müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak için sunduğumuz bir opsiyon. Böylece hem dönemsel ekipman ihtiyaçlarını karşılayabiliyor, hem de maliyetlerini efektif bir şekilde yönetebiliyorlar.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ