Makine Haber

Coşkunöz Holding, İş Geliştirme Departmanı’nı önemli bir atama ile güçlendirdi

Türkiye’nin öncü sanayi kuruluşlarından Coşkunöz Holding’in İş Geliştirme Direktörlüğü görevine Hilmi Pınar getirildi. Sektörde 15 yılı aşkın deneyimi bulunan Pınar, holding bünyesinde faaliyet gösteren 12 şirketin tüm iş geliştirme süreçlerinin sorumluluğunu üstlendi.

Coşkunöz Holding, İş Geliştirme Departmanı’nı önemli bir atama ile güçlendirdi

Otomotiv, savunma, havacılık, enerji, çevre teknolojileri, bilişim ve lojistik sektörlerinde 12 şirketle faaliyet gösteren Coşkunöz Holding, İş Geliştirme Departmanı’nı önemli bir atama ile güçlendirdi. Sektörde 15 yılı aşkın deneyimi bulunan Pınar, İş Geliştirme Direktörü olarak şubat ayı itibarıyla Coşkunöz Holding bünyesinde çalışmalarına başladı.

Hilmi Pınar kimdir?
İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden 2004 yılında mezun olan Hilmi Pınar, 2008’de RWTH Aachen Teknik Üniversitesi Üretim Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Profesyonel kariyerine 2004’te RWTH Aachen WZL Enstitüsü’nde Araştırma Görevlisi olarak başlayan Pınar, çeşitli global firmalarda Proje Mühendisi, Ar-Ge Mühendisi ve Teknik Satınalma Mühendisi olarak çalıştı. 2009-2018 yılları arasında Bosch Rexroth’ta sırasıyla Üretim Mühendisliği, Proje Liderliği, Üretim Müdürlüğü ve Proje Müdürlüğü görevlerini üstlenen Pınar, Coşkunöz Holding bünyesine katılmadan önce Erkurt Holding’de İş Geliştirme Müdürü olarak çalışmalarını sürdürüyordu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ