Makine Haber

ConnectionDays, 16-17 Aralık tarihlerinde düzenlenecek

Web sitesi üzerinden katılımcıları, ziyaretçileri ve kanaat önderlerini bir araya getirecek olan ConnectionDays, 16-17 Aralık tarihlerinde düzenlenecek. Etkinlik, fiziksel temasın azaltılması gereken günümüzde, sektörün ihtiyaçlarına olabilecek en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlıyor.

ConnectionDays, 16-17 Aralık tarihlerinde düzenlenecek

16-17 Aralık 2020’de düzenlenecek ve her geçen gün gelişen dijitalleşme akımının farklı bir odak noktasına değinilecek olan ConnectionDays, web sitesi üzerinden katılımcıları, ziyaretçileri ve kanaat önderlerini bir araya getirecek. Etkinlik, ‘Logistics, Energy & Supply Chain Digitalization Conference’ adıyla gerçekleştirilecek.
Pandemi dönemi ile önemi bir kez daha anlaşılan dijitalleşmenin, hayatın her alanında etkisini gösterdiğini aktaran yetkililer, şöyle konuştular: “ConnectionDays platformu, fiziksel temasın azaltılması gereken bugünlerde, sektörün ihtiyaçlarına olabilecek en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlıyor. Connectiondays.com adresinden kaydolunabilen bu dijital etkinlik, fuarcılık alanında 73 yılı deviren Deutsche Messe’nin sahip olduğu bilgi birikimiyle; sektörel paneller, ürün sunumları, 3D stantlar, kartvizit değişimi, networking odaları, canlı sohbet ve konferans gibi sağladığı tüm imkânlarla, fiziksel fuarlardan neredeyse hiçbir fark olmadan gerçekleştiriliyor.”
Yetkililer, etkinlikte yer alacak ürün gruplarını ise şöyle sıraladılar: “ConnectionDays’de; Endüstri ve Lojistik 4.0, yapay zeka robotlar, mobilite & 5G, akıllı şehirler, endüstriyel robotlar, otomasyon, tedarik zinciri, otomatik yönlendirmeli araçlar, aküler, endüstriyel enerji sistemleri, vinç ve yük taşıma sistemleri, depo alanları için otomasyonel sistemler ve konveyörler gibi ürün grupları yer alacak. sektörün önde gelen birçok ismi de, kendi deneyimlerini canlı olarak yayınlanacak panellerde dinleyicilerle paylaşacaklar” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ