Makine Haber

Citrix, Covid-19 sonrası ofise dönüşte endişeleri minimuma indirmeyi hedefliyor

30 yılı aşkın süredir dijital çalışma alanlarında 400 binin üzerinde küresel kuruluş için esnek ve güvenli çalışma modellerine güç veren Citrix; çalışanların ev, ofis veya yolda olduklarına bağlı olmaksızın, her yerde en iyi şekilde performans göstermeleri için gereken tüm araçlara ve kaynaklara sahip olmalarını sağlıyor.

Citrix, Covid-19 sonrası ofise dönüşte endişeleri minimuma indirmeyi hedefliyor

Dünya çapındaki çalışanların büyük bir bölümü; ofise geri dönüş konusundaki endişelerini koruyor ve kendilerini veya ailelerini riske atmadıklarından emin olmak istiyor. Citrix adına OnePoll tarafından yürütülen bir ankete göre, ABD’de ankete katılan 2 bin çalışanın yüzde 64’ü, bir ay veya daha fazla süreliğine geri dönme konusunda kendilerini rahat hissetmediğini belirtti. Katılımcıların yüzde 3’ü ise, Covid-19 salgınının işle ilgili yaklaşımlarını değiştirdiğini ve tam zamanlı çalışmaya asla geri dönmek istemediğini belirtti.

“Şirketlerin kaygıları en aza indirmek için yapabilecekleri şeyler var”
Birçok çalışanın, çeşitli sorun ve kaygılarla baş etmek istemediğini aktaran yetkililer, “Ancak, şirketlerin sorun ve kaygıları en aza indirmesini sağlamak için yapabileceği bazı şeyler var. Citrix, 30 yılı aşkın süredir dijital çalışma alanlarımızda 400 binin üzerinde küresel kuruluş için esnek ve güvenli çalışma modellerine güç vererek; çalışanların ev, ofis veya yolda olduklarına bağlı olmaksızın, her yerde en iyi şekilde performans göstermeleri için gereken tüm araçlara ve kaynaklara sahip olmalarını sağlıyor” dediler.
Citrix Workspace ile şirketlerin, çalışanlarının en iyi şekilde performans göstermelerini sağlayan tutarlı bir çalışma deneyimi sunabildiğini aktaran yetkililer, şunları söylediler: “Citrix, kuruluşların ofis ortamındaki güvenlik ve sağlık konularına odaklanarak; ofisleri yeniden açmakla ilgili hayati önem taşıyan görevleri verimli bir şekilde yönetebilmeleri için yeni bazı uygulamaları sunuyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ