Makine Haber

Çift yoğunluklu poliüretan iş güvenliği ayakkabısı

Çift yoğunluklu iş güvenliği ayakkabısında üç bileşenli poliüretan sisteminde, sadece katalizör bileşenini değiştirerek hem dış taban, hem de ara taban üretimi yapılabiliyor. Uygulama kolaylığı bulunan poliüretan sistem dış taban dayanıklılığı da sağlıyor.

Çift yoğunluklu poliüretan iş güvenliği ayakkabısı

Flokser Kimya

Zorlu çalışma koşullarının olduğu inşaat, maden, metal, otomotiv, makine ve kimya sanayii gibi sektörlerde iş güvenliğinin sağlanması bir zorunluluk. Fiziksel iş gücü gerektiren bu sektörlerde sıklıkla kazalar ortaya çıkabiliyor. İşin niteliğine göre doğru ürün seçimi, çalışanların güvenliği için risk faktörünü en aza indiriyor.
Flokser Kimya, sektördeki ilk bakanlık onaylı Ar-Ge merkezinde geliştirdiği terlik ve taban alanındaki inovatif çalışmalarının yanı sıra, iş güvenliği ayakkabılarına yönelik ara taban ve dış taban uygulamalarında kullanılabilecek yeni poliüretan sistemiyle de dikkat çekiyor. Şirket, çift yoğunluklu iş güvenliği ayakkabı sistemi ile insan sağlığını korumayı ve sektörde fark yaratmayı hedefliyor.

Güvenilir, rahat ve hafif bir ürün
Çift yoğunluklu iş güvenliği ayakkabısında üç bileşenli poliüretan sisteminde, sadece katalizör bileşenini değiştirerek hem dış taban, hem de ara taban üretimi yapılabiliyor. Uygulama kolaylığı bulunan poliüretan sistem dış taban dayanıklılığı sağlarken, ara taban kullanıcıya konfor sunuyor. Bir bütün olarak; sıcağa, soğuğa, suya, basınca, kaymaya, pasa ve yağa karşı koyan dış tabanı ve nefes alabilen yapıya sahip ara tabanı ayakkabıyı sağlamlaştırıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ