Makine Haber

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan Ford Otosan’a 3 dalda 3 ayrı ödül

Ford Otosan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 35. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında gerçekleştirilen ‘Güçlü İletişim, Güvenli İşyeri İyi Uygulama Yarışması’ ödül programında hem Kocaeli, hem de Eskişehir Fabrikası ile 3 ayrı dalda 3 ödül birden almaya hak kazandı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan Ford Otosan’a 3 dalda 3 ayrı ödül

Tüm operasyonlarında iş sağlığı ve güvenliği (İSG) önceliğiyle hareket eden Ford Otosan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından her yıl 4-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında, ‘Güçlü İletişim, Güvenli İşyeri İyi Uygulama Yarışması’ Ödül Programı’nda, 3 dalda 3 ayrı ödüle birden lâyık görüldü.
Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) ve TİSK Mikrocerrahi Vakfı iş birliğinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in katılımı ile online olarak gerçekleştirilen ödül töreninde, Ford Otosan Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Güven Özyurt ve Ford Otosan Eskişehir Fabrika Müdürü Aysan Hoşver de hazır bulundu.
Ford Otosan Kocaeli Fabrikaları, çalışanların sağlığı ve güvenliğini önceliklendiren ‘Çalışan Katılımlı Dijital Risk Bildirim Sistemi’ ile ‘Çalışan Katılımı ve Ortaklık Ödülü’ne lâyık görülürken; aynı zamanda Ford Otosan Kocaeli Fabrikası çalışanlarının yazıp oynadığı ‘Gümbür Gümbür İSG Tiyatrosu’ ile ‘Jüri Özel Ödülü’nü almaya hak kazandı. Ford Otosan Eskişehir Fabrikası ise, ‘İSG Selfie’ projesiyle ‘Amaca Uygun Çalışma Ödülü’nün sahibi oldu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ