Makine Haber

Bülent Pehlivan, Henkel’in Türkiye ile Orta Doğu, Afrika ve Hindistan Bölge CFO’su oldu

Henkel’in Türkiye ile Orta Doğu, Afrika ve Hindistan Bölge CFO’luğuna atanan Bülent Pehlivan, 2021 yılı Şubat ayı sonunda emekliye ayrılacak olan Erdem Koçak’tan görevi devralacak. İş hayatına Türk Henkel’in finans organizasyonunda başlayan Pehlivan, İngilizce ve Almanca biliyor.

Bülent Pehlivan, Henkel’in Türkiye ile Orta Doğu, Afrika ve Hindistan Bölge CFO’su oldu

1 Aralık 2020 tarihi itibarıyla Henkel’in Türkiye CFO’su olan Bülent Pehlivan, söz konusu görevine ek olarak; 1 Mart 2021 tarihinden itibaren Orta Doğu, Afrika ve Hindistan Bölge CFO’su görevini de yürütecek. Pehlivan, 2021 Şubat ayı sonunda emekliye ayrılacak olan Erdem Koçak’tan görevi devralacak.
1978 doğumlu olan Bülent Pehlivan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nin ardından, Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme dalında yüksek lisans derecesini tamamladı. İş hayatına Türk Henkel’in finans organizasyonunda başlayan ve çeşitli görevler üstlenen Pehlivan, finans alanındaki deneyimini global olarak genişletmek amacıyla merkez ofise transfer oldu ve Düsseldorf’taki kurumsal finans ekibine katıldı. Ardından kariyerine Orta Doğu ve Afrika Bölge Finansal Kontrol Bölümü’nde devam eden Pehlivan, sonrasında Türkiye ve Mısır CFO’luğu rollerini üstlendi. Son olarak BSH Türkiye’de CFO görevinde, çeşitli fonksiyonlardan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Bülent Pehlivan, İngilizce ve Almanca biliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ