Makine Haber

Bu yıl online olarak düzenlenecek Automation Fair için kayıtlar açıldı

Müşterileri, partnerleri ve distribütörleri bir araya getiren Automation Fair’da; keynote konuşmacılar, ürün ve teknoloji örnek vaka sunumları, sanal turlar ve uygulamalı eğitim fırsatları yer alıyor. Etkinlik, bu yıl 16-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bu yıl online olarak düzenlenecek Automation Fair için kayıtlar açıldı

Rockwell Automation’ın PartnerNetwork ile birlikte gerçekleştireceği 29’uncu geleneksel fuar etkinliği Automation Fair At Home için kayıtlar açıldı. Müşterileri, partnerleri ve distribütörleri bir araya getiren etkinlik, bu yıl büyük ölçüde sanal olarak düzenlenecek ve koşullar elverdiği takdirde Rockwell Automation’ın Milwaukee’deki genel merkezinde de sınırlı kapasiteli oturumlar yapılacak. 16-20 Kasım 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlik; dünya çapında mucit, geliştirici ve yenilikçi işlerini daha zeki, bağlantılı ve verimli hale getirecek en yeni endüstriyel otomasyon inovasyonlarını keşfetmeleri için bir araya getiriyor.

Dear: “Müşterilerimiz her yıl Automation Fair etkinliğini heyecanla bekliyorlar”
Rockwell Automation Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tina Dear, “Müşterilerimiz, dijital dönüşüm yolculuklarında sırada ne olduğunu keşfetmek için her yıl Automation Fair etkinliğini heyecanla bekliyorlar. Bilişim teknolojileri ve endüstriyel operasyon teknolojilerinden elde edilecek katma değeri bir araya getirmelerine Rockwell Automation’dan daha iyi yardım edebilecek bir kuruluş yok. Bu yıl Automation Fair At Home’un; dinamik, interaktif ve dünya standartlarında sanal bir etkinlik olması için yeni çığırlar açıp yeni teknolojiler keşfettik” dedi.
Uzaktan katılımla gerçekleşecek etkinlikte; önemli iş dünyası liderlerinin keynote sunumları, yenilikçi ürün ve çözüm demoları, teknik eğitimler, sektör forumları, yöneticiler ve teknoloji uzmanlarıyla birebir iletişime geçme fırsatları olacağını kaydeden Dear, “Şartlar izin verdiği takdirde Milwaukee’deki şirket genel merkezimizde; Dijital Mühendislik Salonu, Dijital Thread Deneyimi, Ürün ve Teknoloji Vakasunumları gibi daha küçük grup deneyimleri ve rehberli turlar düzenlenecek. Müşterilerimize tavsiye edilen protokollerin uygulandığı ve güvenliğin en önemli öncelik olduğu bir ortamda, güvenli bir şekilde kendilerine en uygun katılım seçeneğini seçebilme opsiyonu sunmak istedik” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yasin Şerif BOZDAĞ dedi ki:

    👍

BİR YORUM YAZ