Makine Haber

B&R’ın yeni Satış Müdürü belli oldu

Otomasyon sektörünün önde gelen firmalarından B&R’da önemli bir atama gerçekleştirildi. Şirketten yapılan açıklamada, 34 yıl sonra B&R’dan emekli olmaya hazırlanan Satış Müdürü Peter Gucher’ın, 1 Ağustos tarihi itibariyle görevini Luca Galluzzi’ye devredeceği açıklandı.

B&R’ın yeni Satış Müdürü belli oldu

34 yıl sonra B&R’dan emekli olmaya hazırlanan Satış Müdürü Peter Gucher, 1 Ağustos tarihi itibariyle görevini Luca Galluzzi’ye devredecek. Yeni görevinde dünya çapındaki tüm satış faaliyetlerinden sorumlu olacak ve yeni pazarların geliştirilmesini sağlayacak olan Galluzzi, B&R yönetimindeki yeni rolüne ek olarak, Güney Avrupa satış bölgesinden doğrudan sorumlu olmaya devam edecek.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan B&R’ın CEO’su Hans Wimmer, “Luca Galluzzi, Güney Avrupa bölgesinde mükemmel bir iş çıkardı ve o bölgedeki iş hacmimizi oldukça genişletti. Yönetim ekibimiz onun bilgi ve deneyimlerinden yaralanabileceği için çok mutluyum” dedi.
Peter Gucher’ın emekliye ayrılması ile ilgili değerlendirmelerde de bulunan Wimmer, şöyle devam etti: “Gucher, Avusturya’da 60 çalışanı olan küçük bir işletmeyken B&R’da görev almaya başladı. Yıllar içinde, şu an sayısı 27 olan bağlı ortaklık ve 180’den fazla ofisten oluşan uluslararası bir satış ağı kurdu. Bu küresel oluşum ve müşterilerimize sağladığı yakınlık, Gucher’ın kişisel bağlılığının sonucudur. Ortaya çıkardığı iş için ona minnettarız ve hak ettiği emekliliği için ona en iyi dileklerimizi iletiyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ