Makine Haber

Borusan Mannesmann, bir kez daha ABD’de ‘Yılın Boru Üreticisi’ olarak seçildi

ABD’de çelik sektörünün önde gelen yayınları arasında yer alan American Metal Market medya platformunun ‘2020 Çelik Mükemmellik Ödülleri’ni kazanan şirketler açıklandı. Yayın, Borusan Mannesmann Pipe US şirketini ‘Yılın Boru Üreticisi’ olarak seçti. Şirket, böylece söz konusu ödülü üçüncü kez kazanmış oldu.

Borusan Mannesmann, bir kez daha ABD’de ‘Yılın Boru Üreticisi’ olarak seçildi

Çelik boru sektöründe global oyuncu olan Borusan Mannesmann’ın ABD’deki şirketi Borusan Mannesmann Pipe US; ortaya koyduğu yüksek kalite ve performansla dikkat çekmeye devam ediyor. Şirket, ABD çelik sektörünün önde gelen yayınlarından American Metal Market tarafından verilen ‘Çelik Mükemmellik Ödülleri’ kapsamında, ‘2020 Yılın Boru Üreticisi Ödülü’nü kazandı. Borusan Mannesmann Pipe US, 2016 ve 2017 yıllarında da söz konusu ödülün sahibi olmuştu.
American Metal Market tarafından 2010 yılından bu yana kesintisiz olarak gerçekleştirilen ‘ABD Çelik Mükemmellik Ödülleri’; üretim, dağıtım ve hizmet sağlayıcılar arasında yaratıcı, özgün, fark yaratan çalışmalar ve projeler yürüten şirket ve kişilere veriliyor. 23 kategoride 71 şirketten 90 finalistin yarıştığı 2020 ödüllerinde, rekor sayıda katılımcı yer aldı.

Mabry: “Kalite, güvenilirlik ve devamlı gelişmeye kendimizi adamayı sürdüreceğiz”
Pandemi nedeniyle online düzenlenen ve sanal ortamda yüzlerce kişinin katıldığı ödül töreninde açıklama yapan Borusan Mannesmann Teknik Satış ve Strateji Direktörü Riley Mabry, “Çelik endüstrisine katkı sağlayanlara bu ödülü verdiği için Amerikan Metal Market’e teşekkür ederim. Ayrıca; yönetim kurulumuza, müşterilerimize, paydaşlarımıza ve ekibimize de katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Virüs salgınıyla mücadele ettiğimiz bu zor zamanlarda, Borusan olarak öncelikle kendimizi çalışanlarımızın sağlığına, iş yeri güvenliğine ve ayırımcılıkla mücadeleye adadık. Kalite, güvenilirlik ve devamlı gelişmeye kendimizi adamaya devam edeceğiz ve Borusan Mannesmann’ın 60 yılı aşkın üretim mirasını ileri taşıyacağız” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ