Makine Haber

BM Makina Grup, BKB profil sistemleri ile ithalatı önlemeyi hedefliyor

Lifket markasına tamamlayıcı bir ürün geliştirmek için BKB profil sistemlerini üretmeye başlayan BM Makina Grup, ithalatın önüne geçmeyi hedefliyor. Söz konusu yatırımı ile şirket, firmalara hem komple çözüm sunabiliyor, hem de sadece profil ihtiyacı olan işletmelere hizmet verebiliyor.

BM Makina Grup, BKB profil sistemleri ile ithalatı önlemeyi hedefliyor

BKB profil sistemlerinin üretimini tamamen Türkiye’de gerçekleştiren BM Makina Grup, bu yatırım sayesinde firmalara hem komple çözüm sunabiliyor, hem de sadece profil ihtiyacı olan işletmelere hizmet verebiliyor.
BKB profil sistemlerini Liftket markasına tamamlayıcı bir ürün olması sebebiyle çıkardıklarını ifade eden BM Makina Genel Müdürü Kenan Bebek, “Yurt dışından ithal edilen profil sistemleri ile vinç sistemlerini kuruyorduk. 2004 yılında profil sistemlerini üretebileceğimizi düşünerek BKB markasını oluşturduk. Bu sistemi hem komple bir çözüm olarak sunabiliyor, hem de sadece profil ihtiyacı olan firmalar için de hazırlayabiliyoruz. BKB profil sistemlerinin elle manuel olarak yürütülebilmesi, operatörün kendi hızıyla ilerletebilmesi, ek parçalarıyla birlikte müşterilerimize sunulabilmesi ve gerektiğinde farklı alanlarda da kullanılabilmesi öne çıkan avantajları arasında yer alıyor” dedi.
Modüler yapısı sayesinde BKB profil sistemlerinin birçok yerde kullanılabildiğini açıklayan Bebek, sözlerini şöyle noktaladı: “Sistem, CNC tezgah besleme, kaynak hatları ve ufak tonajlı işlerde tercih ediliyor. Stoklu üretim yaptığımız için müşterilerimize hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz. Ayrıca, üretimi kısa süre içerisinde tamamlayarak müşterilerimize teslimatı yapabiliyoruz. Yurt dışından bu sistem alınmak istendiğinde 2,5-3 ay beklenmesi gerekiyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ